Dėl teršalų Klaipėdos Danėje ekstremali situacija dar neatšaukiama

  • Teksto dydis:

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas šeštadienį sakė, kad dėl Danės upėje vakar pasklidusių teršalų ekstremali situacija dar neatšaukiama, nors ugniagesiai jau surinko daugiau kaip pusė užteršto ledo.

„Ugniagesiai gelbėtojai dirbo vakar iki tamsos ir šiandien nuo pat ankstaus ryto. Per tą laiką sugriebta apie 11-12 kubų užteršto ledo iš upės (...) Situacija gerėja ženkliai“, – LRT sakė V. Grubliauskas.

Penktadienį nutarta skelbti ekstremalią situaciją pamačius, kad incidento padarinių nepavyks likviduoti per 24 valandas.

Kol kas nenustatytos kilmės teršalai Danėje pastebėti penktadienio naktį, dėl vakarinio vėjo jie nuo Kuršių marių išplito iki Klaipėdos senamiesčio. Teršalų plitimas suvaldytas boninėmis užtvaromis.

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Marius Garbenis tuomet BNS teigė, kad incidento likvidavimas gali užtrukti iki kelių parų.

Ekstremalią situaciją numatoma atšaukti likvidavus incidento padarinius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bus tvora nameliui

Bus tvora nameliui portretas
Na, ar "garsusis ministeris" jau surado pazeidejus, ar tik bla bla bla..?

Klpd.

Klpd. portretas
Pamanyk sujudimas - dvi bačkos salero išleistos:D) Ir gaudo jau savaitę..Ką jūs moliuskai darytumėt jei koks ,,filipokų" laivas savo papratimu valydamas rezervuarą tylai išleistų kokia pusę vieno iš kelių bakų?( jiems legali išleidimo kaina yra l.brangi -1 tona mazuto šiandien - 120–150 USD) Manau apsipurptumėt ir tai būtų vienintelis rezultatas...Tarp kitko, jei jau kalbama kad šituos teršalus įnešė srovė iš uosto reido, tai kur ta garsioji uosto sekimo sistema kur viską parodo? Tik pažiūrėkit video ir iš karto pamatysit kas tep ,,užvaišino "Klaipėdos Dangę:D)

DANGE

DANGE portretas
Dar nenustate parazitu, ispylusiu tersalus?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių