Dėl sutarčių su nepriklausomais elektros tiekėjais – klaipėdiečių eilės

Miestiečiai suskubo tvirtinti sutartis su nepriklausomais elektros tiekėjais. Daugybė klaipėdiečių apsisprendimo momentą paliko paskutinei dienai, tad penktadienio rytą prie elektros tiekėjo padalinio uostamiestyje nutįso miestiečių eilė

Tiekėją reikia pasirinkti iki birželio 18-osios, šeštadienio.

Šiemet tiekėją rinktis turi ta dalis gyventojų, kurie suvartoja 1 tūkst. – 5 tūkst. kWh per metus. Kitaip tariant, ta visuomenės dalis, kuri per mėnesį už elektrą moka apie 60 erų ir daugiau.

Panašu, kad šiuo metu nepriklausomo tiekėjo ieško didžiausia vartotojų dalis.

Pirmuoju etapu tiekėjus jau pasirinko tie, kurių elektros energijos suvartojimas buvo didžiausias.

Antruoju etapu nepriklausomą tiekėją privalu buvo pasirinkti iki šeštadienio.

Trečiuoju etapu tiekėją gyventojai galės pasirinkti iki gruodžio 18 d.

Jei gyventojai nespės sudaryti sutarčių su tiekėjais, elektra jiems vis tiek bus tiekiama. Garantinio tiekimo paslaugą užtikrins Energijos skirstymo operatorius – valstybės valdoma energetikos įmonė Lietuvoje ESO.

Įmonė šią paslaugą teiks dar šešis mėnesius, tačiau elektra gyventojui gali būti brangesnė.

Po pusės metų ESO turi teisę garantinį tiekimą nutraukti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Idomu ,

Idomu , portretas
Ar atsiras tokiu zmoniu ar imoniu , kurios sita elektos tiekeju spekuliacija paduos i Strasburo teisma?. Sita ,,liberalizacija" - naudojama , elektros vartotoju prievarta ... . Tai didziule neteisybe. Isivaizduojate? - tie spekuliantai pasiima 25-30 centu pelno , uz kilowatvalande. Svolociu laikais , tokiu spekuliaciju nedeleisdavo. O siais , atseit laisvos ir nepriklausomos lietuvos laikais - iteisino ir palaimino vagiu saika. ,,Perlo energija", birzelio menesi issiuntinejo sms savo klientams , kad nuo liepos pirmos, elektra su kompensacija dieniniu tarifu kainuos 0,253 cento. Atejo liepos pirmoji , be perspejimo atsirado kaina 0,27 cento. Per menesi beveik 2 centai uz nieka pakilo. Uzsimane miliardinio pelno kaip Ignitis ir dar dedejo pora centu. Ir nei vartotoju teisems , nei prokuraturai - niekam neidomu , kaip elgiasi elektros spekuliantai , su savo vartotojais.

Anonimas

Anonimas portretas
Renkasi avinai prie skerdyklos vartų......beeeee, beeeee, beeeee.....skerdikai peilius galanda....o pamojavus trispalve, tai net bėgte subėgtų....

Internetu

Internetu portretas
sutartį sudarysite per 5-10 min...
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių