„Barcelona“ namie nerado priešnuodžių Badalonos „Joventut“ puolimui

Per Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalio serijos iki 3 pergalių antrąsias rungtynes Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ namie nerado priešnuodžių Badalonos „Joventut“ puolimui ir pripažino varžovų pranašumą rezultatu 81:87 (26:27, 14:15, 13:23, 28:22).

Po 2 kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai (40:42), tačiau po pertraukos svečiai iš Badalonos ėmė dominuoti aikštėje ir kėlinio viduryje susikrovė 13 taškų pranašumą (59:46).

Š.Jasikevičiaus auklėtiniams netrukus pavyko svečių spurtą sustabdyti, tačiau tai buvo daugiausia, ką „Barcelona“ šiandien pajėgė nuveikti. Artėti prie „Joventut“ Katalonijos pažibai nesisekė, tepavyko porą kartų sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (62:70, 71:79), o prieš pat finalo sireną ir iki galutinių 6 (81:87).

Barselonos komandos gynėjui Rokui Jokubaičiui rungtynės taip pat nebuvo labai sėkmingos. Lietuvis per žaistas beveik 12 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos), kartą atkovojo kamuolį ir 3 kartus jį prarado.

Rezultatyviausi „Barcelona“ žaidėjai buvo Nickas Calathesas (15) ir Dante Exumas (12). „Joventut“ ekipoje nesulaikomas buvo Ante Tomičius (24), o geriausiai jam padėjo Ferranas Bassasas (13).

Pergalę varžovų aikštėje iškovojusi Badalonos komanda išlygino serijos rezultatą – 1-1. Pirmąsias rungtynes, kurios vyko taip pat Barselonoje, Š.Jasikevičiaus komanda laimėjo 89:72.