Festivalis „Nida On Air“ – vasaros muzikos nuotykis ant jūros kranto

 • Teksto dydis:

Nors dažnas mūsų į Kuršių neriją važiuoja pasidžiaugti gamta, ramybe ir sulėtėjusiu laiku, ne paslaptis, jog saulei pasislinkus žemiau horizonto, pradeda galvoti apie džiugius susitikimus, garsius pokalbius, muzikos keliamą svaigulį ir šokius basomis pėdomis smėlyje iki aušros. Visiems atostogaujantiems Nidoje – ar planuojantiems tą daryti – ir galvojantiems, kad atostogoms gali šiek tiek pritrūkti smagių patyrimų, naktinio jaudulio ir miesto ritmų, festivalis „Nida On Air“ jau trečią kartą dovanos vakarus, kurie kiekvieno dalyvausiančių atmintyje išliks kaip gražiausias vasaros nuotykis.

Rugpjūčio 13-14 ir 20-21 dienomis – net du savaitgalius iš eilės vyksiantis festivalis visus, pasiilgusius geros muzikos, laisvės ir malonių potyrių kvies vakarus leisti paplūdimyje, šalia vieno pagrindinių naktinės Nidos traukos taškų – paplūdimio baro „Kupolas“.

Festivalio organizatorius Valdas Petreikis sako, kad „Nida On Air“ – tai festivalis, kuriame galima šokti basomis ant smėlio, klausantis savo mėgstamos grupės. „Neabejoju, jog stebuklingo grožio Nidos šiauriniame paplūdimyje net du savaitgalius vyksiantys koncertai visiems juose apsilankiusiems suteiks tik pačias geriausias emocijas, kurių užteks visam rudeniui ir žiemai“, – tikina jis.

Šių metų „Nida On Air“ atidarys įtraukiantis, pilnas jausmų, karščio, bangų ošimo ir visų mylimų dainų Jazzu pasirodymas. Naujasis, daugelio grojaraščiuose nuolat skambantis atlikėjos vasaros hitas „Vasara“ gera nuotaika ir sodriu tembru apgaubs nuo pat pirmųjų akordų ir nepaleis, o vasariškas lengvumas, laisvė, draugystė, aistra gyventi čia ir dabar bei muzika, skambanti ant jūros kranto, atsiskleis dar stipriau ir taps maloniu vasaros nuotykiu.

Pasiilgusiems miesto triukšmo ir ritmo jį prisiminti padės Lietuvos hiphopo vėliavnešiai „G&G Sindikatas“, kurių griausmingos energijos ir pozityvios jėgos banga užlies kiekvieną, rugpjūčio 14 dieną užsukusį į festivalio „Nida On Air“ koncertą. Daugybę apdovanojimų už tiesią, standartus laužančią muziką gavusi grupė padės trumpam persikelti į miestą, pasidžiaugti jo malonumais ir po kelių valandų vėl sugrįžti į gamtą ir jos ramybę net neiškėlus kojos iš paplūdimio.

Tuos, kurių atostogos Nidoje tęsiasi jau kelias dienas ir vis dažniau aplanko namų ilgesys, rugpjūčio 20 dieną festivalyje į jaukų, šviesų koncertą, su namus primenančiais pašnekesiais kvies Mantas Jankavičius. Kiekvienas bent kartą buvęs atlikėjo koncerte žino, kad jo atliekama muzika, sodrus balsas ir pasirodymą gaubianti atmosfera įkvėps švelnaus džiugesio, juoko ir padės namus susikurti ten, kur tuo metu bebūtumėte.

Rugpjūčio 21 dieną festivalį uždarys „Saulės kliošo“ koncertas. Jei atostogų dienos pašykštėjo saulės ir šviesos, o niūrūs debesys pritraukė liūdesį, grupės atliekama kokybiška muzika ir gebėjimas nuolat pateikti ką nors novatoriško suteiks šilumos, o visų pamėgti hitai privers šokti net ir didžiausią skeptiką, taip padovanodami jam gražiausią atostogų potyrį.

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus patekimas į renginį bus galimas tik su galimybių pasu. Bilietus platina bilietai.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

S.S.S.

S.S.S. portretas
tai jeigu jau tokia prasta darosi šalyje situacija, tai kam tada tie festivaliai. Ai tiesa gi čia melas ir skaičiukai iš lubų tai todėl ir festivaliai vyksta. Karantinas garantuotas, nes pabrėš, kad virusą išplatino per susibūrimus...

pasirodo,kad neringa tikrai sostinė,

pasirodo,kad neringa tikrai sostinė, portretas
bet ne kultūros, o torčiokų sostinė.kaliosai valdo !!!

Senukas

Senukas portretas
Kaip turtingiems tai kukliai
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių