Zelandai - per žingsnį nuo pasaulio čempionato aštuntfinalio

Antrąją pergalę iš eilės Pasaulio krepšinio čempionate iškovojo ir per žingsnį nuo turnyro aštuntfinalio atsidūrė Naujosios Zelandijos rinktinė, kuri D grupės ketvirtojo turo rungtynėse 71:61 (11:8, 24:20, 12:13, 24:20) įveikė be pergalių liekančią Kanados ekipą.

Nors Kanados krepšininkams šiose rungtynėse pavyko pristabdyti zelandų lyderį Kirką Penney, amerikiečiai visą laiką buvo priversti vytis varžovus. Trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas buvo aptirpęs iki keturių taškų, tačiau Naujosios Zelandijos komanda ketvirtojo kėlinio pabaigoje susigrąžino dviženklį pranašumą (62:52) ir pergalės iš savo rankų nebeišleido.

Jei trečiadienio vakare Ispanijos komanda įveiks Libano krepšininkus, zelandai, nepriklausomai nuo paskutinio turo mačų baigties, užsitikrins vietą aštuntfinalyje.

Naujoji Zelandija: K.Penney 18, C.Frankas 14, Ph.Jonesas 11, Th.Abercrombie 7 (10 atk. kam.).

Kanada: J.Shepherdas 15 (9 išprov. praž.), J.Anthony 13 (6 atk. kam.), D.Brownas 12, K.Olynykas 6.