R.Paškauskienė poroje su ruse - Europos stalo teniso pirmenybių finale

Europos stalo teniso pirmenybėse Čekijoje jau du apdovanojimus užsitikrinusi Rūta Paškauskienė poroje su ruse Oksana Fadejeva iškopė į dvejetų varžybų finalą.

Lietuvė bei rusė, kurios pradėjusiame Senojo žemyno čempionate dvejetuose pelnė bronzą, šeštadienį pusfinalyje 4:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:9, 15:13) nugalėjo vengres Krisztiną Toth ir Georgina Potą.

Kovoje dėl aukso finale R. Paškauskienės ir O. Fadejevos varžovėmis bus Olandijos pora - Jie Li bei Jelena Timina, kurios pusfinalyje po permainingos kovos 4:3 (5:11, 14:12, 9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 11:9 privertė pasiduoti rumunes Danielą Dodean bei Elizabetą Samarą.

Beje, praėjusių metų pirmenybių bronzos medalininkės R. Paškauskienės varžove vienetų varžybų pusfinalyje sekmadienį bus 2005 metų Europos čempionė natūralizuota kinė Jia Liu iš Austrijos, kurią Lietuvos stalo tenisininkė 2008 metais pirmenybių finale nugalėjo 4:1.