Prancūzai dramatiškoje kovoje įveikė kanadiečius

Atkakliame ir dramatiškai susiklosčiusiame Pasaulio krepšinio čempionato D grupės
mače be lyderio Andy Rautinio rungtyniavusi Kanados ekipa 63:68 (15:15, 13:13, 20:18, 15:22) nusileido grupės lyderei Prancūzijai ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Po visiškai lygių trijų kėlinių pirmieji spurtavo kanadiečiai, kurie lemiamame ketvirtyje sužaidus tris minutes įgijo šešių taškų pranašumą - 52:46. Visgi prancūzai į tai atsakė atkarpa 6:0 ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas eilinį kartą buvo lygus - 52:52. Likus žaisti pusantros minutės Borisas Diaw pataikė iš toli, du baudų metimus pridėjo Mickaelis Gelabale'is ir Prancūzijos ekipa atitrūko trimis taškais - 64:61.

Prasidėjus paskutinei minutei kanadiečiai turėjo net tris šansus išlyginti rezultatą tolimu metimu, tačiau kamuolys visus kartus skriejo pro šalį. Visgi likus žaisti 19 sekundžių Jermaine'as Andersonas dviem baudų metimais sumažino kanadiečių deficitą iki minimumo (63:64), tačiau M.Gelabale'is atsakė tuo pačiu - 66:63. Paskutinei atakai kanadiečiai turėjo trylika sekundžių, bet metimas ir vėl skriejo pro šalį, o Prancūzijos rinktinės pergalę dviem baudų metimais įtvirtino Nicolas Batumas - 68:63.

Kanada: L.Kendellas 15, K.Olynykas 13, J.Andersonas 11, D.Brownas 8 (tritaškiai 0/5).

Prancūzija: N.Batumas 24 (dvitaškiai 5/7, 7 atk. kam.), B.Diaw (5 rez. perd., 6 atk. kam.) ir M.Gelabale'is - po 8, A.Koffi 7 (7 atk. kam.).