Lietuvos rinktinei dar vienas smūgis: komandai nepadės broliai Lavrinovičiai (papildyta)

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) prarado viltis į nacionalinę rinktinę šią vasarą prisikviesti brolius Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius.

Pirmojoje rinktinės treniruočių stovykloje Druskininkuose, prasidedančioje liepos 15 d., dalyvaus 16 krepšininkų, kurių sąraše nebeliko vidurio puolėjo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose rungtyniaujančių brolių Lavrinovičių.

Sienos "Montepaschi" krepšininkas K.Lavrinovičius ir Madrido "Real" klubą į Stambulo "Fenerbahce Ulker" šią vasarą iškeitęs D.Lavrinovičius praleis rugpjūčio pabaigoje prasidedantį pasaulio čempionatą Turkijoje.

Papildyta. K.Lavrinovičius nepadės rinktinei dėl nugaros operacijos, o D.Lavrinovičiui vykti į pasaulio čempionatą uždraudė naujasis klubas. "Jų sprendimą galima vertinti įvairiai, bet broliai visada darydavo viską, kad atstovautų savo šaliai. Dabar jau ir amžius jų ne tas, kad galėtų numoti ranka į klubinius reikalus. Nemanau, kad tai yra didelė tragedija komandai, nes turime talentingų žaidėjų, kurių motyvacija turbūt bus didesnė", - 1diena.lt aiškino LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Vietoje brolių Lavrinovičių į komandos stovyklą pakviestas su rezervine rinktine į Kiniją turėjęs vykti aukštaūgis Martynas Andriuškevičius.

„Martyną nusprendėme kviesti dėl padėties aukštaūgių grandyje. Paaiškėjus, kad negalės komandai padėti broliai, komandoje liko tik vienas tikras vidurio puolėjas - Robertas Javtokas. Nenorėjome turėti aukštaūgių trūkumo, o M.Andriuškevičius gerai pasirodė per rezervinės rinktinės rungtynes Anglijoje. Pasitarę su kolegomis, nusprendėme, kad jis mums bus reikalingas pasirengimo pasaulio čempionatui procese", - sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.

Komandoje nebus ir Vilniaus "Lietuvos ryto" gynybos specialisto Artūro Jomanto. „Artūrui praeitas sezonas nebuvo labai sėkmingas, buvo traumų. Reikia leisti jam viską išsigydyti ir pasirengti kitam sezonui", - paaiškino K. Kemzūra.

Treneris teigė, kad pagrindinės komandos treniruočių stovyklą gali papildyti dar keletas žaidėjų iš rezervinės rinktinės. „Yra įdomių žmonių, tačiau nieko konkretesnio kol kas negaliu pasakyti. Viskas paaiškės po rezervinės rinktinės mačų Kinijoje", - sakė nacionalinės ekipos strategas.

Primename, jod dėl įvairių priežasčių rinktinei Turkijoje nepadės tokie žaidėjai kaip Šarūnas Jasikevičius, Ramūnas Šiškauskas, Arvydas Macijauskas, Marijonas Petravičius, Rimantas Kaukėnas.

Į pirmąją treniruotę susirinks šie žaidėjai: Giedrius Gustas, Mantas Kalnietis, Martynas Gecevičius, Tomas Delininkaitis, Martynas Pocius, Mindaugas Lukauskis, Renaldas Seibutis, Simas Jasaitis, Jonas Mačiulis, Linas Kleiza, Paulius Jankūnas, Mindaugas Katelynas, Tadas Klimavičius, Donatas Motiejūnas, Martynas Andriuškevičius ir Robertas Javtokas.


Šiame straipsnyje: Lietuvos krepšinio rinktinė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių