Kanadiečiai įveikė šveicarus ir tapo grupės lyderiais

Trečią pergalę ketvirtose planetos ledo ritulio pirmenybių rungtynėse Suomijos sostinėje iškovojo bei aštuonių ekipų H grupės lydere tapo Kanados (10 tšk.) rinktinė, trečiadienį 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) privertusi pasiduoti į ketvirtąją poziciją nukritusius Šveicarijos (6 tšk.) ledo ritulininkus.

Kanadiečiams įvarčius pelnė Johnas Tavaresas (20:35), Jordanas Eberle (40:41) bei Ryanas Getzlafas (48:02), šveicarams - Damienas Brunneris (1:40) ir Goranas Bezina (43:49).

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Švedijos (3 taškai) ledo ritulininkus.

Čempionato šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Marcusas Krugeris (1:17), Viktoras Stalbergas (26:38), Erikas Karlssonas (28:14), Niklas Perssonas (42:30) bei Johanas Franzenas (48:32), vokiečių ekipoje - Philipas Gogulla (19:59) ir Patrickas Reimeris (36:58).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynėse, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Danija       3 0 0 1 2  7:12  1

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Švedija nugalėjo Švediją

Švedija nugalėjo Švediją portretas
"Po ketvirtosios iš eilės pergalės aštuonių ekipų S grupės vienvalde lyderė tapo pasaulio vicečempionė Švedija (12 tšk.), 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) nugalėjusi šeštojoje pozicijoje esančius Švedijos (3 taškai) ledo ritulininkus"