J. Hardeno šou ir komandos sėkmę D. Motiejūnas stebėjo nuo suolo

Jamesas Hardenas antroje mačo dalyje pelnė 25 iš savo 29 taškų, o jo Hjustono „Rockets“ (20/14) išvykoje 112:104 (20:26, 34:24, 24:28, 34:26) pranoko Klivlendo „Cavaliers“ (8/27).

Hjustono komandos gretose Donatas Motiejūnas į aikštę neišbėgo.

Tai buvo vienuolikta „Rockets“ pergalė per paskutines 14 dvikovų ir ketvirta iš eilės. NBA Vakarų konferencijoje Hjustono komanda užima šeštą vietą.

„Rockets“ į pergalę vedė Hardenas. Iki ilgosios pertraukos pelnęs vos 4 taškus, jis įsibėgėjo tada, kai labiausiai reikėjo. Ketvirtajame kėlinyje gynėjas surinko 16 taškų, pataikydamas vieną svarbų metimą po kito.

„Jis sėkmingai pabaigė kelias atakas, o mes, kaip komanda, sugebėjome kelis kartus jį sėkmingai išnaudoti“, – po mačo sakė „Rockets“ strategas Kevinas McHale'as.

Šį sezoną „Rockets“ prieš Rytų konferencijos komandas laimėjo net 14 dvikovų iš 16.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 40 (8 kld.), Alonzo Gee 18, Tristanas Thompsonas 14 (16 atk. kam.), Dionas Waitersas 13, Tyleris Zelleris 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (6/19 metimų, 7 per. kam.), Jeremy Linas 20, Patrickas Pattersonas 15, Marcusas Morrisas ir Gregas Smithas (11 atk. kam.) po 15.