„Hero‘s“ turnyras - preliudija į grandiozinį bušido renginį kitą pavasarį

Šiandien Vilniuje vyksiančio bušido „Hero‘s“ turnyro organizatoriai žada įspūdingas kovas. Dar ryškesnių žvaigždžių laukiama kitų metų balandį į Lietuvą pirmą kartą atkeliausiančiame „K-1 World Grand Prix“ turnyre.

Pagrindinės kovos - intriguojančios

Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis „MMA Bushido FC Hero‘s 2009“ turnyras bus skirtas Lietuvos bušido federacijos (LBF) dešimties metų jubiliejui. Žiūrovai ringe išvys kovotojus iš Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Olandijos, Čekijos, Rusijos, Airijos ir Brazilijos.

Su varžovais iš užsienio kausis tokios Lietuvos bušido žvaigždės kaip Egidijus Valavičius, Petras Markevičius ar Tadeušas Cholodinskis.

Iš viso vakaro metu įvyks dešimt kovų. LBF prezidentas Donatas Simanaitis kaip labiausiai intriguojančias išskyrė Mindaugo Sakalausko ir baltarusio Zabito Samedovo bei Tadeušo Cholodinskio ir ukrainiečio Vitalijaus Kiseliovo dvikovas. Jos vyks pagal K-1 taisykles.

“Mauglio“ pravardę turintis Z.Samedovas yra pasaulinio kovų tinklo K-1 žvaigždė. „Baltarusis patenka tarp šešiolikos geriausių planetos K-1 sunkiasvorių kovotojų“, - teigė D.Simanaitis.

Tituluotą baltarusį, ne kartą tapusį pasaulio ir Europos tailandietiškojo bokso čempionu, mėgins įveikti perspektyvus klubo „Titanas“ auklėtinis M.Sakalauskas. Šie sportininkai tarpusavyje kovėsi gegužę Lenkijoje vykusiame atrankiniame „K-1 World Grand Prix 2009“ turnyre. „Mauglis“ įveikė lietuvį tik po papildomo raundo ir tapo turnyro nugalėtoju.

Patyrusiam T.Cholodinskiui teko V.Kiseliovo iššūkis. Ukrainietis yra Jurijaus Kiseliovo, pravarde „Playboy“, brolis. Pastarasis sportininkas prieš trejus metus Lietuvoje pralaimėjo Valentinui Golubovskiui, kuris šiuo metu treniruoja T.Cholodinskį. Tačiau prieš šiandienos kovą pats J.Kiseliovas pripažino, kad jo brolis yra pajėgesnis kovotojas. D.Simanaičio nuomone, V.Kiseliovas yra perspektyviausias Ukrainos bušido sportininkas.

“Tikiuosi parodyti viską, ką moku, nes dvikovai ruošiausi labai rimtai“, - sakė T.Cholodinskis.

Visos kitos turnyro dvikovos vyks pagal MMA taisykles, o vakaro kulminacija turėtų tapti Egidijaus Valavičiaus ir olando Rodney Glunderio akistata, kurios nugalėtojas iškovos Europos bušido čempiono titulą. E.Valavičius yra vienas labiausiai patyrusių ir geriausią vardą pasaulyje turinčių Lietuvos kovotojų, ne vieną dvikovą baigęs įspūdingais nokautais. Tačiau R.Glunderio stažas ir dosjė - taip pat solidūs. „Net nežinočiau, už kurį sportininką statyti“, - sakė D.Simanaitis.

Trūks kai kurių žvaigždžių

Dėl įvairių priežasčių šiemet „Hero‘s“ turnyre negalės dalyvauti keletas ryškių Lietuvos bušido žvaigždžių, kaip Remigijus Morkevičius, Kęstutis Smirnovas ir Marius Žaromskis.

R.Morkevičius šiuo metu yra išvykęs į Pietų Korėją, kur lanko Šaolino vienuolyno mokyklą ir gerina savo fizinę formą. K.Smirnovą ilgam pamiršti kovas privertė avarija važiuojant motociklu - sportininkas buvo operuotas ir šiuo metu tęsia reabilitaciją.

Tuo metu M.Žaromskis buvo pasiruošęs kovoti Vilniuje, tačiau, anot D.Simanaičio, jam nepavyko surasti varžovo. „Iki paskutinės dienos jo ieškojome, tačiau visi kovotojai už šią dvikovą prašė tokių sumų, kiek sudaro visas turnyro biudžetas“, - tvirtino LBF vadovas. Vis dėlto D.Simanaitis spėliojo, kad Didžiojoje Britanijoje žvaigžde tapęs M.Žaromskis Lietuvoje galės susikauti kitais metais.

Kitą pavasarį - grandiozinis turnyras

D.Simanaitis atskleidė, kad kitais metais Lietuvos bušido mėgėjų laukia dar įspūdingesnis reginys. Balandį Vilniuje turėtų vykti „K-1 World Grand Prix“ turnyras, kuris bus tiesiogiai transliuojamas net į 99 valstybes.

„Tokio dėmesio sulaukia tik šie turnyrai. Į Vilnių garantuotai susirinks labai daug pasaulinių bušido žvaigždžių, nes jų dalyvavimą finansuoja pati K-1 organizacija Japonijoje“, - tvirtino D.Simanaitis. Kol kas būsimo turnyro dalyviai nėra aiškūs.

“Hero‘s“ turnyras „Siemens“ arenoje prasidės šiandien 17.45 val.

Visos “Hero’s” turnyro kovos

Vaidas Valančius - Andrius Ordojan

Teodoras Aukštuolis - Artūras Liutika

Erikas Suslovas - Neilas Seery’is (Airija)

Daumantas Barinovas - Marcio Cezaras (Brazilija)

Karolis Liukaitis - Marekas Shwalibogowskis (Lenkija)

Maksimas Nevolia - Aleksejus Prokofjevas (Rusija)

Petras Markevičius - Tomas Kuzela (Čekija)

Tadeušas Cholodinskis - Vitalijus Kiseliovas (Ukraina)

Mindaugas Sakalauskas - Zabidas Samedovas (Baltarusija)

Egidijus Valavičius - Rodney Glunderis (Olandija)NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių