Berlyno baseine šeštadienį visi trys Lietuvos plaukikai liko be apdovanojimų (papildyta)

Vokietijos sostinėje vykstančiose planetos plaukimo taurės varžybose 25 m ilgio baseine šeštadienio vakarą ketvirtąją vietą vyrų 100 m distancijoje kompleksiniu būdu finišavo Vytautas Janušaitis - 54,32 sekundės.

Aštuonių dalyvių finale lietuvis nusileido auksą iškovojusiam vokiečiui Markusui Deiblerui (52,17 sek.), kuris aštuonių dalyvių finale aplenkė prizininkais tapusius brazilą Thiago Pereirą (52,59 sek.) bei Darianą Townsendą (52,97 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Be medalių vyrų 200 m rungties krūtine finale liko Igoris Kozlovskis bei Giedrius Titenis. Pastarasis tarp aštuonių finalo dalyvių liko šeštas (2 min. 11,91 sek.), o I. Kozlovskis finišavo paskutinis - septintas (2:13,40), kadangi finaliniame plaukime buvo diskvalifikuotas kanadietis Andrew Poznikoffas.

Auksą 200 m distancijoje krūtine finale įveikė rusas Grigorijus Falko (2:06,73), aplenkęs australą Craigą Caiderį (2:07,55) bei vokietį Marco Kochą (2:07,55).