Užfiksavo trikojis: vidury dienos BMW pėsčiųjų perėją „praskriejo“ 129 km/val. greičiu

 • Teksto dydis:

Kauno pareigūnai vasario 15-21 dienomis tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Šios savaitės lakstūno titulas atitenka BMW, kuris Šiaurės pr. skriejo 120 km/val. greičiu.

Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 363 greičio viršijimo atvejus.

Vasario 20 d. apie 13.45 val. mobilusis greičio matuoklis užfiksavo tikrą greičio mėgėją – Kaune, Šiaurės pr., automobilis BMW atkarpoje, kurioje yra ir pėsčiųjų perėja, vietoje nustatytų 50 km/val. važiavo 129 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu. Už greičio viršijimą daugiau kaip 50 km/val., vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda nuo 450 iki 550 eurų, bet ir vairuotojo pažymėjimo netekimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Vasario 21-22 d. Kauno apskrityje buvo vykdyta papildoma policinė priemonė, skirta neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolę bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Vasario 20 d. Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose buvo patikrintas beveik 300 vairuotojų blaivumas. Visgi, vienas vairuotojas buvo neblaivus. Automobilio „Volvo“ vairuotojui (gim. 1976 m.) apie 10.40 val. Kaišiadorių r., Žaslių mstl., buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,31 prom. Tai didžiausias pareigūnų nustatytas neblaivumo laipsnis automobilio vairuotojui per praėjusią savaitę. Už tai vyrui gresia bauda nuo 800 iki 1100 eurų.

Tą pačią dieną apie 14.50 val. Jonavos r., Upninkų k., išaiškintas ir neblaivus dviratininkas (gim. 1977 m.), kuriam taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,46 prom. Už dviračio vairavimą apsvaigus, ne mažiau kaip 0,4 prom., bet ne daugiau kaip 1,5 prom., asmeniui gresia bauda nuo 80 iki 150 eurų.

Priemonių metu nustatyta ir kitų KET pažeidimų – buvo vairuojama transporto priemonę neturint teisės to daryt, nesegimi saugos diržai. Taip pat fiksuoti ir pėsčiųjų eismo dalyvių padaryti pažeidimai.

Vasario 21 d. Kauno mieste ir rajone Kelių patrulių kuopos pareigūnai patikrino dar per 300 vairuotojų blaivumą, vienas vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,04 prom.). Dviem vairuotojams už transporto priemonių vairavimą neturint teisės to daryti surašyti administracinio nusižengimo protokolai. Jiems gresia baudos nuo 300 iki 450 eurų.

Iš viso per savaitę pareigūnai nustatė keturis neblaivius vairuotojus ir vieną neblaivų dviratininką. Išaiškinti ir aštuoni vairuotojai, neturėję teisės vairuoti bei kiti pavieniai KET pažeidimai.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo trys eismo dalyviai (pernai iki vasario mėnesio pabaigos – trys), dar 34 sužeisti (pernai – 111).NAUJAUSI KOMENTARAI

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Viršijus lesiną greitį 50 km/h,anuliuoti med.pažymą ir ir siūsti pas psichijatrą,nes taip pilno proto žmonės nevažiuoja.Ne vieta durniems žmogžudžiams už vairo.

liudas

liudas portretas
ar ne 717

Anonimas

Anonimas portretas
Is kur ten tiek debilu?
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių