Tokio įžūlumo Seniavos kapinės dar nematė: policija prašo pagalbos

 • Teksto dydis:

„Dar nėra to buvę!“ – portalui kauno.diena.lt teigė skubiai policiją į Seniavos kapines kvietęs jų vedėjas Marijus Tulauskas. Penktadienio ryte aptikta išversta šią amžiną kauniečių poilsio vietą juosianti tvora ir išgriauti dviejų kapaviečių, iki kurių driekėsi automobilio vėžės, paminklai.

„Šį kraupų vaizdą trečiajame kvartale, kuriame laidojimai prasidėjo vos atidarius kapines, pirmieji pastebėjo mūsų darbininkai. Penktadienio ryte – dar prieš aštuonias“, –pasakojo M.Tulauskas.

Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai įvertino jį kaip eismo įvykį. Tarp paminklų nuolaužų mėtėsi ir automobilio, po tvoros išvertimo dar kliudžiusio ir medį, nuolaužos.

Kelių gaidelio skrydį per kapines sustabdė minėtos apgriautos dviejų šeimų kapavietės.

M.Tulausko iniciatyva policijai buvo pateikta ir filmuota medžiaga su galimu įtariamuoju.

„Teko kreiptis į šalia kapinių gyvenančius žmones, įsirengusius ant savo namo vaizdo stebėjimo kamerą. Peržiūrėjus jos įrašus, aptiktas įtarimą sukėlęs nedidukas šviesios spalvos automobilis. Nors įraše matyti tik kaip jo vairuotojas ketvirtadienio vakare automobilių aikštelėje šalia kapinių provokuoja savo transporto priemonės slydimą, o po to kažkur dingsta – kamera paties įvykio vietos neapima, beveik neabejojama, kad čia – jo darbas“, – įsitikinęs M.Tulauskas.

O pasiteiravus pašnekovo – galbūt ką nors įtaria, Seniavos kapinių vedėjas atsakė, kad neabejoja, jog įtariamojo greičiausiai reikia ieškoti tarp vietinių gyventojų. Tačiau tai – jau policijos darbas.

Seniavos kapinių vedėjas pats surado tik suniokotų kapaviečių savininkus. Vienam iš jų pavyko prisiskambinti dar tą patį penktadienį. Atsiliepusįjį, beje, pertvarkiusį kapavietę vos pernai, išgirsta žinia labai sujaudino. M.Tulausko žiniomis, jis taip pat parašė policijai pareiškimą dėl šio įvykio.

Deja, prisiskambinti antrosios suniokotos kapavietės savininkui nepavyko. Todėl buvo nuspręsta jam išsiųsti registruotą laišką. Tačiau šeštadienį paaiškėjo, kad šis asmuo – jau miręs. Į kapines, pamačiusi suniokotos savo giminės kapavietės nuotraukas internete, atvyko jo sesuo.

„Kokia padaryta žala kapinėms, mes dar neįvertinome. Tačiau artimiausiu metu tai padarysime“, – teigė M.Tulauskas.

Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Vaitkevičienės, dar tikslinama ir kapaviečių savininkams padaryta žala. Tačiau Kelių policijos valdyboje dėl šio įvykio jau pradėta administracinė teisena.

Tikslinant įvykio aplinkybes – pagal vaizdo stebėjimo kameros įrašus, vasario 13 d., apie 21.30 val., į kapinių tvorą galimai įvažiavo ir iš įvykio vietos pasišalino šviesios spalvos automobilis „Audi A3“.

Asmenis, mačiusius šį eismo įvykį ar turinčius kitos tyrimui reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo paskambinti šiais Kelių policijos valdybos telefonais: (8 700) 64485 arba (8 700) 64490 (visą parą).NAUJAUSI KOMENTARAI

dtr debilui

dtr debilui portretas
Deja už auto įvykį jav nesodina matyt is zonos rašai kad taip zona patinka.

Anonimas

Anonimas portretas
Čia kokia nors ytė vištytė girta vairavo.

jau

jau portretas
ne vienerius metus i sia aisktele vakarais atvaziuoja jaunimas,ka jie ten veikia sunku pasakyt,bet vietiniai kalba,kad paruko,pageria ir drifina.Galetu isitaisyt kamera,kad stebetu sita aikstele.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių