Šūvių Raudondvaryje atomazga: policija sulaukė netikėto svečio, atnešusio ir ginklą

 • Teksto dydis:

Tiriant sausio 28-osios šūvius Kauno rajone, Raudondvaryje, – netikėta atomazga. Vienas vietinis gyventojas prisipažino, kad tai – jo darbas, ir atnešė pareigūnams legaliai turimą pistoletą, kuriuo teigia įvykdęs šį nusikaltimą.

Šio netikėto svečio sulaukta praėjusios savaitės viduryje – praėjus šešioms dienoms po minėto nemažą atgarsį sukėlusio išpuolio. Į ikiteisminį tyrimą dėl jo pradėjusios tyrėjos kabinetą, esantį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinyje Mastaičiuose, tada atvyko advokato lydimas šiek tiek vyresnis nei 30-ies Raudondvario gyventojas.

Jis teigė šaudęs minėtu laiku gyvenvietės Atgimimo gatvėje. O pareiškus jam įtarimą dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu, dėl ko galėjo nukentėti ir žmonės, pateikė ne tik pistoletą, bet ir savąją šio įvykio versiją.

Peršautas lango stiklas/Vilmanto Raupelio nuotr.

Anot teisėsaugininkų, ji nelabai tikėtina, nors svečias neminėjo, kad išpuolio metu būtų buvęs neblaivus. Pagal jo parodymus, iš to, kas apie šį įvykį rašyta anksčiau, telieka vienintelė detalė, kad šaudyta iš pravažiuojančio automobilio.

Kaip jau rašyta, šūviai Raudondvario Atgimimo gatvėje – ties daugiabučiu, kurio pirmajame aukšte įsikūrusi grožio studija, tada pasigirdo likus pusvalandžiui iki vidurnakčio. Po jų viena šio namo antrojo aukšto gyventoja pastebėjo peršautą savo svetainės, esančios virš įėjimo į minėtą studiją, langą.

Portalui kauno.diena.lt ši septintą dešimtį bebaigianti senjorė kitą dieną – po bemiegės nakties pasakojo, kad įvykio metu dar nemiegojo – gulėdama lovoje žiūrėjo prie lango stovintį televizorių. Ir supratusi, kad už lango – ne petardos, kaip maniusi iš pradžių, kai nuo sekcijos vienas paskui kitą nukrito du paveikslai bei knyga. Ir pažiro peršauto jos lango šukės.

„Gerai, kad, kai viskas įvyko, nevaikščiojau po kambarį“, – sakė pašnekovė, vėliau su vyru, išpuolio metu miegojusiu už sienos, prie televizoriaus radusi įtartiną metalo gabaliuką, kurį išsivežė įvykio vietoje dirbę pareigūnai. Šie teigė perduosiantys jos radinį ekspertams.

Pašnekovė teigė neturinti su sutuoktiniu jokių priešų, todėl nieko neįtarianti. Taikūs pensininkai – ir jos kaimynai. Dėl ko dauguma Raudondvario gyventojų mano, kad šio išpuolio taikiniu buvo pirmajame daugiabučio aukšte esantis grožio salonas.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Po jo savininkės mirties prieš kelis metus salono patalpas paveldėjo taip pat Raudondvaryje gyvenantis velionės sūnus. Tačiau išsiaiškinta, kad šiuo metu jose įsikūrusi grožio studija, kurios savininkė – moteris. Ji taip pat žiniasklaidai teigė jokių grasinimų nesulaukusi. Nors sutiko, kad panašu, jog taikytasi į studijos langus, – buvo peršautas ne tik minėtas virš įėjimo į ją esančio buto langus, bet ir keramikinės namo apdailos plytelės, esančios šalia studijos langų.

Gerai, kad, kai viskas įvyko, nevaikščiojau po kambarį.

Ikiteisminį tyrimą dėl šio išpuolio atliekantys pareigūnai šiuo metu tikrina atėjusiojo prisipažinti versiją, ieškodami kitų galimų įvykio liudytojų. Bus skirta ir balistinė jo atnešto ginklo ekspertizė. Žodžiu, bus patikrinta, ar šis asmuo nebando prisiimti kaltę už kažką kitą. Nors atvykimas pas pareigūnus, pajutus, kad šie jau lipa ant kulnų, ir prisipažinimas yra atsakomybę lengvinanti aplinkybė. O pagal pareikštą įtarimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Įtariamuoju tapusio policijos svečio biografija lig šiol buvo švari. Jis dirba vienoje įmonėje ir ne pagalbiniu darbininku, o kur kas solidesnėse pareigose.

Įtariamasis teigė, kad geranoriškai atlygins ir padarytus nuostolius peršauto stiklo savininkei bei ne per seniausiai šį daugiabutį renovavusiai jo bendrijai. Pastaroji patirtos žalos dar neįvertino. Peršauto stiklo savininkė norėtų gauti 100 eurų atlygį.NAUJAUSI KOMENTARAI

spėjimas

spėjimas portretas
Spėju, kad policija jam patarė, kad geriau pats ateitų ir prisipažintų.

Super 2

Super 2 portretas
Ir dar ne šiaip velionis, o irgi Raudondvaryje tebegyvenantis velionis. Tikrai super.

Super

Super portretas
Po savininkės mirties paveldėjo "velionis" sūnus. Super.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių