Slidus rytas: per du susidūrimus ties Rumšiškėmis nukentėjo ne tik 14 automobilių, bet ir žmonės

  • Teksto dydis:

Šiandien ryte automagistralėje Kaunas-Vilnius ties Rumšiškėmis,  patikslintais duomenimis, susidūrė keturiolika transporto priemonių: trylika lengvųjų automobilių ir vilkikas. Eismo įvykiai registruoti tiek vykstant Kauno, tiek Vilniaus kryptimi. Yra sužeistų. Ne tik tarp vykusiųjų minėtomis transporto priemonėmis, bet ir tarp sustojusiųjų pasižiūrėti, kas įvyko, ir išlipusiųjų laukan. 

Pasak Kauno apskrities specialiųjų tarnybų, Bendrojo pagalbos centro telefonu 112 apie šį neeilinį įvykį pranešta 7.10 val.

Pranešėja – pirminiais duomenimis, moteris iš pravažiuojančio automobilio informavo apie eismo įvykius abiejose automagistralės juostose – kelio Vilnius-Kaunas 64-65 kilometre ir Klaipėda-Vilnius 276 kilometre. Ji teigė suskaičiavusi, kad susidūrė penkiolika transporto priemonių.

Ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo į nurodytas automagistralės vietas net keturiomis autocisternomis: dvi išvyko iš Kaišiadorių komandos, viena – iš Rumšiškių ir viena – iš Kauno. Pirmoji iš jų pasiekė įvykio vietą per dvylika minučių.

Atvykus konstatuota, kad automagistralės atkarpoje tarp Antakalnio ir Rumšiškių – iš tikrųjų du susidūrimai. Važiuojant link Kauno susidūrę du lengvieji automobiliai. Iš vieno jų teko iškelti keleivę, kuri, uždėjus kaklo įtvarą, perduota medikams.

Feisbuko nuotr.

Kitoje eismo juostoje – jau Vilniaus kryptimi buvo susidūrę vienuolika lengvųjų automobilių ir vilkikas. Tačiau niekam iš vykusiųjų šiomis transporto priemonėmis ugniagesių gelbėtojų pagalbos nereikėjo. Tik atjungti dviejų iš jų akumuliatoriai.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji apie 10 val. tegalėjo pasakyti, kad jos kolegos taip pat vyko į šių įvykių vietas keliais ekipažais – iš Kaišiadorių bei Kauno stočių. Pirminiais jos duomenimis, medikų pagalbos reikėjo keliems žmonėms. Labiausiai nukentėjo politraumas patyrusi moteris, prispausta viename iš automobilių. Ji išvežta į Klinikas. Kiti galimai nukentėjusieji, vienas iš jų – išlipęs įvykio vietoje iš pravažiuojančio automobilio pasmalsauti, kas įvyko, apžiūrėti vietoje.

Menkiausiomis žiniomis apie šio ryto susidūrimus pagrindinėje šalies automagistralėje disponavo Kauno policijos atstovė. Ši teigė, kad iš pradžių jos kolegos ten net nevykę, nes susidūrusių transporto priemonių vairuotojai buvo linkę pildyti eismo įvykių deklaracijas. Tačiau vėliau prireikė policijos pagalbos reguliuojant eismą. „Mūsų duomenimis, važiuojant Vilniaus kryptimi susidūrė iki 20-ies automobilių. Tačiau ne per seniausiai gavome pranešimą iš Kauno klinikų apie ten pristatytą šiame susidūrime nukentėjusį, pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio 38-erių metų vairuotoją. Todėl turėsime aiškintis jo sužalojimo aplinkybes“, – apie 10.30 val. teigė policijos atstovė.   

Visi portalo kauno.diena.lt kalbinti specialiųjų tarnybų atstovai labiausiai tikėtina nelaimės priežastimi įvardijo slidžią kelio dangą. „Čia visiška plikšala“, – patvirtino ir vienas pro šalį važiavusių vairuotojų.

Feisbuko nuotr.


Šiame straipsnyje: nelaimėavarijaVilnius-KaunasRumšiškėspolicijaspūstysavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Lieva'tuvoje \\\\\.../////

Lieva'tuvoje  \\\\\...///// portretas
gyventi pavojinga.

skaitytojas

skaitytojas portretas
Milijonus pinigu sukiso ? y ismaneses technologijas keliu bukliai stebeti , o kas is to - lavonai savo krauju nuplauna korumpuotu keliu prievaizdu sazine ir leda

gazas dugnas.....

gazas dugnas.....  portretas
nepergyvenu.... privalomas darudimas viska apmokes.... svarbu ka neuzsimuse yvikio kaltininkas
VISI KOMENTARAI 28

Galerijos

Daugiau straipsnių