Pričiuptas nuteistasis, kurio skrandis buvo pilnas paketų su narkotikais

  • Teksto dydis:

Kauno apylinkės prokuratūra pranešė vadovaujanti Lietuvos kalėjimų tarnybos kriminalistų atliekamam tyrimui dėl bandymo skrandyje į įkalinimo įstaigą įsinešti narkotines medžiagas.

Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, prieš savaitę, kovo 3 dieną, Pravieniškių 1-jame kalėjime, pareigūnams tikrinant nuteistuosius, grįžtančius iš išvykos į pusiau atviro tipo bausmės atlikimo vietą, įtarimų sukėlė vieno nuteistojo elgesys.

Įvertinę apie asmenį turimą informaciją, pareigūnai jį pristatė į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikas. Medikams jį apžiūrėjus ir atlikus tyrimus, nustatyta, kad nuteistojo skrandis yra pilnas apvalios formos paketėlių, kuriuose buvo galimai narkotinės medžiagos.

Skrandyje aptikus svetimkūnius, bausmę atliekantis asmuo pats patvirtino, kad į įkalinimo įstaigą bandė įnešti keletą paketų su galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, kuriuos prieš grįždamas į įkalinimo įstaigą prarijo.

Turimais duomenimis, nuteistasis iš viso galimai bandė pergabenti apie 11 paketėlių.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už šią nusikalstamą veiką numatoma bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių