Pranešimai iš Kauno dviračių takų – kaip iš fronto linijos: per porą valandų – net šeši sužeisti

 • Teksto dydis:

Vėl atšilus orui, Kaune pasipylė eismo įvykiai, kuriuose dalyvavo riedučių bei elektrinių paspirtukų mėgėjai bei dviratininkai. Pastarųjų ar jų keleivių nukentėjo daugiausiai – net penki. Susižalojo ir du riedutinininkai. Net pusė šių įskaitinių eismo įvykių užregistruota dviračių takuose. Tarp nukentėjusiųjų – keturi mažamečiai.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, vien trečiadienio vakare, tiksliau – per porą jo valandų, Kauno dviračių takuose įvyko net trys tokios nelaimės.

Prieš 19 val. P. Lukšio gatvėje nenustatytas asmuo, važiuodamas dviračiu asfaltuotu taku, kliudė per jį bėgusią 4-erių metų mergaitę. Mažametė nukentėjo.

Po 20 val. Raudondvario plente pėsčiųjų ir dviračių taku ėjusį 14-metį kliudė dviračiu važiavęs 41-erių vyras. Sužeista ir jo keleivė – dar ketverių metų neturinti mergaitė, vežta specialioje sėdynėje.

Prieš 21 val. prie Kauno pilies – Pilies gatvės pėsčiųjų ir dviračių taku riedučiais važiavusi 25-erių moteris atsitrenkė į priešpriešiais po šį taką vingiavusį elektrinį paspirtuką. Susidūrimo metu moteris pargriuvo ir susižalojo. O elektriniu paspirtuku važiavęs asmuo iš įvykio vietos pasišalino.

Po 21 val. Brastos gatvės dviračiu taku riedučiais važiavęs 52 metų vyras, lenkdamas kelis dviratininkus, kliudė koja vieno iš jų priekinį ratą. Dviratininkui pargriuvus, kitas, siekdamas išvengti susidūrimo, staigiai stabdė ir taip pat apvirto. Nukentėjo dviračiais važiavę 41 metų vyras ir to paties amžiaus moteris.

Ketvirtadienio vakare panašių nelaimių Kaune būta mažiau. Tačiau per pusvalandį nukentėjo du eismo dalyviai – dviratininkas ir riedučiais važiavusi mažametė.

Po 19 val. per Prancūzų gatvės pėsčiųjų perėją dviračiu važiavusį 20-metį kliudė automobilis „Honda Civic“, vairuojamas 31-erių vyro. Dviratininkas sužalotas.

Apie 19.30 val. Taikos prospekte 25-erių vyro vairuojamas automobilis „BMW 3ER Reihe“ kliudė riedučiais per važiuojamąją kelio dalį važiavusią 8-metę. Ši taip pat sužeista.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taigi

Taigi portretas
Kažin kada valdžiagyviai supras , kad dviračiai paspirtukai yra transporto priemonė ir tarp pėsčiųjų ne vieta.jie privalo važiuoti gatvėmis kartu su kitom transporto priemonėm. Jei jau esam Europoj tai mokykitės iš Europos miestų. Jau tokie lapuchai sėdi valdžioj ...gėda

66

66 portretas
Laisvės alėjoje nėra jokio dviračių tako - žiūrėkit ženklus.

Antanas

Antanas portretas
Kvailesnio sprendimo ir būt negalėjo - dviračiai ir el. paspirtukai šaligatviuose. Taip lindo politikai į subinę "europai", kad leido transportui važinėti pėsčiųjų takais.
VISI KOMENTARAI 33
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių