Motorolerių triukšmo supykdytas vyras Kauno rajone grasino nepilnamečiui

Motorolerių triukšmo supykdytas vyras Kauno rajone grasino nepilnamečiui

2025-09-21 09:27
BNS inf.

Motorolerių triukšmo supykdytas vyras Kauno rajone, Raudondvario kaime, grasino nepilnamečiui daiktu, panašiu į ginklą, sekmadienį pranešė Policijos departamentas.

Motorolerių triukšmo supykdytas vyras Kauno rajone grasino nepilnamečiui
Motorolerių triukšmo supykdytas vyras Kauno rajone grasino nepilnamečiui / Asociatyvi I. Gelūno, T. Lukšio / BNS nuotr.

Anot jo, šeštadienį, apie 21.20 val., automobilių stovėjimo aikštelėje 1985 metais gimęs vyras priėjo prie 2009 metais gimusio nepilnamečio ir pagrasino, kad iššaus.

Įtariamasis uždarytas į areštinę. 

Rastas ir paimtas ginklo muliažas. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
kaunietė

o jūs matėt motorolerį be garso? Aš - ne, tegul važinėja, ar geriau kad kur chuliganavos, gers, narkotikus vartos? jaunimui reikia išsilakstyti, visi jauni buvom, pakentėkim, suaugs, nebelakstys
1
0
Duosiu patarima

Papilkit tepalo ir baigsis lakstymai
0
-1
elena

o kas darosi raudondvario plente baisu negalima miegoti pradeda vazineti nuo 22 valandos tai kaip zmonems miegoti ot istatymai Lietuvoj siaubas
8
-1
Visi komentarai (40)

Daugiau naujienų