Moteris prašo pagalbos: prie Kauno pilies vyrą sumušė grupelė jaunuolių Pereiti į pagrindinį turinį

Moteris prašo pagalbos: prie Kauno pilies vyrą sumušė grupelė jaunuolių

2019-09-07 10:30 kauno.diena.lt inf.

Kaunietė Marija ieško muštynių liudininkų.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / A. Ufarto / Fotobanko nuotr.

Moteris portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 1 - 1.30 val., netoli Kauno pilies esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje nukentėjo 41-erių vyras.

„Vyras buvo sumuštas labai stipriai: medikai siuvo veidą, lūžo ranka, tad reiks operacijos, buvo išmušti keli dantys. Liudininkai teigė, kad jį užpuolė trys ar keturi asmenys. Konfliktas įvyko, nes jis sudrausmino šiukšlinančią jaunimo grupelę“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo Marija.

Pašnekovė teigė, kad dėl incidento buvo kreiptasi į policiją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Labai ieškome įvykį mačiusių liudininkų, ypač vaikino, kurio automobilyje esančiu registratoriumi buvo nufilmuotas incidentas. Patyrėme didelį stresą, todėl nesugalvojome pasiimti jo kontaktų“, – pasakojo moteris.

Policijos atstovė portalui kauno.diena.lt teigė, kad pranešimas apie muštynes prie restorano „Žemyn upe“ buvo gautas 1.55 val. „Buvo pranešta, kad sumuštas vyras. Jam iš burnos bėga kraujas“, – pasakojo policijos atstovė.

Turinčių reikšmingos informacijos prašoma skambinti telefono numeriu 8600 83 270, bendruoju pagalbos centro numeriu 112 arba Kauno policijos pareigūnams telefono numeriu 837 303450.

 

Norite pranešti naujieną? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų