„Kaunas pride“ eitynės: suskaičiavo sulaikytus ir nukentėjusius žmones, surašytus protokolus

  • Teksto dydis:

Po šeštadienį vykusių „Kauna Pride“ eitynių policija sulaikė 22 žmones, surašė 16 administracinių nusižengimų protokolų ir pradėjo penkis ikiteisminius tyrimus, pirmadienį pranešė Kauno apskrities policija.

Po šeštadienį vykusių „Kauna Pride“ eitynių policija sulaikė 22 žmones, surašė 16 administracinių nusižengimų protokolų ir pradėjo penkis ikiteisminius tyrimus, pirmadienį pranešė Kauno apskrities policija.

„Džiaugiamės, kad mieste vykusios eitynės praėjo sklandžiai, be didesnių incidentų. Nei eitynių dalyviai ar atvykusieji pasižiūrėti, nei pareigūnai eisenos metu nenukentėjo“, – teigiama apskrities policijos pranešime.

Vis dėlto anksčiau policija skelbė, kad apie 15 val., jau pasibaigus eitynėms, Kęstučio gatvėje vyrui, gimusiam 2001-aisiais, į švarko gobtuvą buvo įmestas dūminis užtaisas, kitam kartu ėjusiam vyrui, gimusiam 1994 metais, suduota.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Policijos duomenimis, šeštadienį į policijos įstaigas pristatyti 22 asmenys nuo 18 iki 53-ejų metų, surašyta šešiolika administracinio nusižengimo protokolų už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymą, viešosios rimties trikdymą, statutinių valstybės tarnautojų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą.

Džiaugiamės, kad mieste vykusios eitynės praėjo sklandžiai, be didesnių incidentų.

Už tai gresia baudos iki šimto keturiasdešimt eurų.

„Pareigūnai dėkoja gyventojams, kurie savo poziciją reiškė taikiai, pagarbiai ir be smurto, taip pat primena, kad ir kitų miestuose vyksiančių renginių (eitynių, mitingų, protestų ir kt.) metu maksimaliai užtikrins viešąją tvarką“, – rašoma pranešime.

Kauno policijos nuotr.

Anksčiau skelbta, jog ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl neapykantos kurstymo ir viešosios tvarkos pažeidimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

jooo

jooo portretas
(Raskevičius: ''Manau, kad tai yra savotiška prarasta Kauno nekaltybė.'') O Raskeviciui bauda israset uz izeidinejima Kaunieciu? Ar jis dar ir nepakaltinamas?

Kacapams - ruskiams- uztik amziams troli'ui

Kacapams - ruskiams- uztik amziams troli'ui portretas
o kokias lygias teises???Į ,sveikatos apsaugą,išsilavinimą turi ,kaip ir visi kiti.Dar turi teisę su policijos apsauga bastytis.

Nuomone

Nuomone portretas
Reikejo sulaikyti eityniu organizatorius ir visus dalyvius...
VISI KOMENTARAI 30

Galerijos

Daugiau straipsnių