Kruvina orgija: smėlio dėžėje rastas žmogžudyste įtariamo ukrainiečio kūnas

Trečiadienio vakare viename Kauno daugiabutyje įvyko skerdynėmis ir gaisru, kurio įkaitu galėjo tapti niekuo dėti kaimynai, pasibaigusi ukrainiečių orgija. Du jų nužudyti, du sužaloti, penktasis, įtariamas šiais nusikaltimais, ieškomas policijos.

Vidurnakčio chaosas

Kauno specialiosioms tarnyboms apie šį chaosą buvo pranešta be penkiolikos minučių vienuolika.

Išsamiausiai apie šį neeilinį įvykį šiandien ryte pranešė Kauno ugniagesiai gelbėtojai. Anot jų suvestinių, minėtu laiku buvo gautas vyro pranešimas, kad dega butas Birželio 23-iosios gatvės 6-ąjį numerį turinčio devyniaaukščio trečiajame aukšte.  Jo viduje yra žmogus, kuris negali ištrūkti iš šių spąstų.

Kaip ketvirtadienį po pietų dėl šio įvykio surengtoje spaudos konferencijoje teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, buvo sulaukta net kelių pranešimų. Komisaras dėkojo vienam šio daugiabučio gyventojui, ne tik padėjusiam per balkoną išlipusiam vienam ukrainiečiui, kuris puolė bėgti, vos pamatęs, kad kitas jo tautietis nusitvėrė peilį, bet ir patikslinusiam įvykio vietos adresą. Darbdavių išnuomotame bute gyvenę ukrainiečiai ne tik nežinojo tikslaus adreso, bet ir nesugebėjo ištarti gatvės pavadinimo. 

Portalo kauno.diena.lt žurnalistams lankantis įvykio vietoje, aprūkę šio dviejų kambarių buto balkono stiklai buvo išdaužyti.

Anot ugniagesių, atskubėjus į įvykio vietą, pro nurodyto buto lauko duris rūko dūmai. Patekus jo vidun, laukan išnešti du Ukrainos piliečiai. Vienas iš jų - 29-erių B. N. buvo nebegyvas. 24-erių G. H. skubiai greitosios pagalbos medikų išvežtas į Kauno klinikas.

Darius Žukauskas ir Darius Valkavičius

Nukentėjusiųjų yra ir daugiau

Tiesa, viena iš kaimynių, kurios butas gesinant beįsiplieskiantį gaisrą buvo užpiltas vandeniu, portalo žurnalistams pasakojo, kad vienas krauju paplūdęs ukrainietis, aplink kurį tūpčiojo nemažai medikų, gulėjo laiptų aikštelėje tarp trečiojo ir antrojo aukšto. O ties policijos užplombuoto buto durimis dar ir ketvirtadienio ryte buvo kraujo dėmės. 

Anot ugniagesių, sutramdžiusių beįsiplieskiantį gaisrą per keliolika minučių, baigiant darbus pagalbos kreipėsi dar vienas ukrainietis - 20-metis A.V.  Jis taip pat buvo išvežtas į Klinikas. Anot policijos, jis, kaip ir G.H., buvo sužalotas peiliu. Abiejų kūnuose konstatuotos durtinės-pjautinės žaizdos. Pirminiais duomenimis, A.V., gelbėjęsis per balkoną, jau išleistas gydytis ambulatoriškai. 

Abu sužeistieji buvo apklausti Klinikose dar tą pačią naktį. "Kalbėjausi su jais pats. Nė vieno gyvybei pavojus negresia", - buvo linkęs akcentuoti D.Žukauskas.  

Anot spaudos konferencijoje taip pat dalyvavusio Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro Dariaus Valkavičiaus, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo visuotinai pavojingu būdu bei tokio paties pasikėsinimo nužudyti. "Yra prielaidų, kad bandyta sunaikinti nusikaltimo pėdsakus ugnimi", - teigė Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras. Ugniagesiai gelbėtojai pranešė aptikę du gaisro židinius: kambaryje degė lova ir linoleumas bei durys tarp kambario ir koridoriaus. 

Kentė sukandę dantis

Jeigu gaisras būtų kilęs vėliau, aukų galėjo būti ir daugiau.  

Portalo kauno.diena.lt žurnalistams lankantis įvykio vietoje, namo gyventojai dar buvo neatsigavę nuo patirto streso bei bemiegės nakties. Galimai dėl to apie tai, kas čia dėjosi, jie pasakojo skirtingai.

Tačiau svarbiausia, kad per pačią įvykių kulminaciją dauguma dar nemiegojo, dėl ko ir spėta užbėgti už akių dar didesnei tragedijai. 

Anot kaimynų, butas, kuriame įvykdyta žmogžudystė bei kilo gaisras, buvo išnuomotas vienai statybų firmai. Anksčiau jame gyveno labai malonios merginos. Apie tai, kad jau mirusių šio buto savininkų dukra įleido čia gyventi ukrainiečius, dauguma kaimynų sužinojo tik po šio neeilinio įvykio. Kiti pasakojo, kad keturi ukrainiečiai, esą dirbę aukštalipiais, čia apsigyveno rugpjūčio pradžioje. Ir iš karto tapo kaimynų galvos skausmu dėl nuolatinių orgijų, kuriose ir anksčiau netrūko muštynių. Tačiau kaimynai tai kentė sukandę dantis, vis atidėliodami kreiptis dėl to į policiją.

Po specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlusių šios nakties įvykių, vienas iš šio devyniaaukščio gyventojų vieną iš orgijos dalyvių bandė sulaikyti. Tačiau esą šis buvo ginkluotas peiliu, dėl ko didvyris nusprendė nerizikuoti. 

Anot kitų kaimynų, žudikas greičiausiai buvo nuomininkų, du iš kurių buvo broliai - nužudytasis ir tas, kuriam pavyko išsigelbėti per langą, svečias.

Ieškomas ukrainietis. Policijos nuotr.

Nužudytas ukrainietis. Policijos nuotr.

Sprogo pūlinys?

Kauno policija šiandien ryte išplatino dviejų 42-ejų bei 33-ejų metų įtariamųjų, esą galinčių turėti jiems reikšmingos informacijos, nuotraukas. Prašyta atsiliepti galinčiuosius padėti nustatyti jų buvimo vietą. Jų skambučių laukta Kauno policijos telefonu 303 450 arba Bendrojo pagalbos centro telefonu 112.

Po pietų surengtoje spaudos konferencijoje Kauno apskrities policijos bei Kauno apygardos prokuratūros vadovai teigė, kad įtariamieji, kurių paieška buvo paskelbta nedelsiant - vos išsiaiškinus jų asmenybes, dar nesulaikyti, tačiau apie jų paiešką skubiai informuoti ir pasieniečiai, o artimiausiu metu ketinama kreiptis į teismą dėl jų suėmimo už akių.

"Pagal pirminę informaciją, nusikaltime dalyvavo jie abu", - teigė D.Valkavičius.

D.Žukauskas patikslino, kad žmogžudystė įvyko per išleistuves - rugpjūčio 1-ąją iš Chersono į Kauną atvykę ukrainiečiai trečiadienį baigė savo darbą. Ir vienas buto, kuriame viskas įvyko, nuomininkas išvyko į namus dar trečiadienį. Tačiau išgertuvėse dalyvavo kitas jo tautietis, gyvenęs atskirai ir atėjęs tą vakarą į šį butą su visais daiktais. Pirminiais duomenimis, alkoholį vartojo tik įtariamieji. 

Anot D.Žukausko, yra duomenų, kad įtampa šių ukrainiečių santykiuose tvyrojo visos jų komandiruotės Lietuvoje metu.

Kaip paaiškėjo netrukus, spaudos konferencijos metu V.Krėvės prospekto daugiabučių kiemuose buvo aptiktas vieno iš įtariamųjų lavonas. Jis buvo rastas uždengtoje vaikų smėlio dėžėje, pirminiais duomenimis, esančioje minėto prospekto pradžioje. Anot policijos atstovės, ir šio 33-ejų metų Ukrainos piliečio kūnas - su smurto žymėmis. Kokiomis, kol nėra teismo medicinos ekspertų išvadų, patikslinti dar negalėta.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
reketo vaisiai...

komedija

komedija portretas
Nei pavardžių, nei nieko...Spaudos konferencija:)))

Anonimas

Anonimas portretas
Panele straipsnio rašytoja, ar bent žinote kas yra orgija? Gal norėjote parašyta kruvina egzekucija?
VISI KOMENTARAI 49
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių