Botanikos sodą nusiaubė vandalai (ieškomi liudininkai) Pereiti į pagrindinį turinį

Botanikos sodą nusiaubė vandalai (ieškomi liudininkai)

2018-08-09 13:16 kauno.diena.lt inf.

Kaune esančio VDU Botanikos sodo atstovai pasidalijo liūdna žinia – šią naktį čia apsilankę vandalai pridarė daug žalos. Prašoma visuomenės pagalbos ieškant nenaudėlių.

Kaip praneša įstaigos darbuotojai, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (iš rugpjūčio 8 d. į 9 d.) VDU Botanikos sodo parke siautėjo vandalai: laužė suolelius, mėtė į tvenkinius atliekų konteinerius, daužė fotoparodą, siaubė gėlynus ir pridarė daug žalos, kurią šiuo metu vertiname.

„Policija pradėjo tyrimą, tikimės, kad įtariamieji netrukus bus nustatyti ir labai prašome visuomenės pagalbos: padėkite identifikuoti VDU Botanikos sodą terorizuojančius vandalus“, – tikisi sodo atstovai.

VDU Botanikos sodo nuotr.

Visų, turinčių bet kokios informacijos prašoma kreiptis telefonu +370 37 390 033 arba į policiją.

Paminima, kad Botanikos sodas šiuo metu lankomas kaip įprastai. 

„Dedame visas pastangas, kad parkas būtų kuo greičiau sutvarkytas“, – žadama išplatintame pranešime.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų