Per avariją šalia Kleboniškio sužaloti trys žmonės Pereiti į pagrindinį turinį

Per avariją šalia Kleboniškio sužaloti trys žmonės

2014-06-17 17:00 kauno.diena.lt inf.
Po avarijos praėjus kelioms valandoms nelaimės vietoje viskas buvo sutvarkyta Po avarijos praėjus kelioms valandoms nelaimės vietoje viskas buvo sutvarkyta

Antradienio pavakarę Kaune, šalia Kleboniškio miško, įvyko skaudi avarija. Per ją sužaloti net trys žmonės, du iš jų nukentėjo itin stipriai.

Pirminiais duomenimis, apie 17 val. automobilio „Seat Toledo“ 19-metis vairuotojas B. V., važiuodamas nuo Jonavos g., išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi nuo Kleboniškio važiavusia „Audi Q7”, vairuojama 43-ejų metų moters A. B.

Ugniagesiams gelbėtojams teko vaduoti automobilyje įstrigusius žmones, tarp jų ir 88 metų „Seat Toledo“ keleivę V. S.

"Į Klinikas išvežti trys žmonės - dvi moterys ir vienas vyras. Du žmonės nukentėjo stipriau, vienas - mažiau. Kokius sužalojimus jie patyrė, paaiškės vėliau", - portalui kaunodiena.lt sakė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties gydytoja.

Dėl įvykio buvo uždaryta Kleboniškio gatvė. Tačiau po avarijos praėjus kelioms valandoms beveik jokių požymių apie įvykusią nelaimę nebuvo galima pastebėti - viskas buvo sutvarkyta, automobilių nuolaužų nesimėtė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų