Buvęs Kauno meras E.Tamašauskas – vėl jaunavedys

Šeštadienį žydų sinagogoje žiedus sumainė buvęs Kauno meras, buvęs Seimo pirmininko pavaduotojas Erikas Tamašauskas. Netradicinėje vietoje su 19 metų jaunesne išrinktąja civilinę santuoką registravęs politikas, greitai švęsiantis 56-ąjį gimtadienį, vengė viešumos.

Civilinę santuoką Lietuvos liberalų sąjūdžio narys E.Tamašauskas ir jo sutuoktinė Indrė Kubiliutė registravo jų pasirinktoje vietoje. Kodėl ta vieta tapo Religinei žydų bendruomenei priklausanti sinagoga E. Ožeškienės g., pora neatskleidė.

Kalbama, kad E.Tamašauskas ir būsimoji Tamašauskienė pirmą kartą vienas kitą pamatė būtent šioje vietoje. E.Tamašauskas, būdamas Kauno meru, ne kartą lankėsi sinagogoje, domėjosi pastato būkle.

Nuotaka į sinagogą atvyko gerokai prieš numatytą ceremonijos laiką. E.Tamašauskas sinagogos duris atvėrė likus pusvalandžiui iki ceremonijos. Pasipuošusiems svečiams teko kone ratą apeiti aplink sinagogą, nes neprašytų svečių į sinagogos vidų neleidžiantis jaunuolis duris laikė užvertas.

Jaunuosius sutuokė Kauno Civilinės metrikacijos biuro vedėjas Kęstutis Ignatavičius. Maždaug po pusvalandžio, išeidamas iš sinagogos, K. Ignatavičius tepasakė, kad santuokos ceremonija praėjo sklandžiai.

Po truputėlį ėmę skirstytis svečiai taip pat gyrė, kad viskas buvę puiku, skambėjo nuostabi muzika, jaunieji atrodė labai gražiai. Svečiai buvo pavaišinti miniatiūriniais sumuštiniais ir taure šampano.

Deja, jaunavedžiai po santuokos registracijos nebuvo šnekūs. Nuotaka skubiai šmurkštelėjo į prie pat durų privažiavusį automobilį, o E.Tamašauskas, padėkojęs už sveikinimus, taip pat skubiai užsidarė mašinos dureles. Tačiau automobilis taip pat skubiai nepajudėjo iš vietos. Keletą minučių vairuotojui teko pavargti prie vairo, kol trūkčiodamas automobilis išvažiavo pro sinagogos kiemo vartus.

Tai trečioji E.Tamašausko santuoka. Politikas turi sūnų Daną ir dukrą Eriką iš pirmosios santuokos. Po pirmos E.Tamašausko žmonos Gražinos mirties, vyras vedė verslininkę. Tačiau santuoka truko vos keletą metų.

Ar specialiai trečioms vedyboms politikas pasirinko 2013 metų liepos 13 dieną, nutylima.  Neoficialių šaltinių duomenimis, vestuvių pokylis vyks Kauno rajone, Didžiosiose Lapėse esančiame golfo klube „Elnias“.

Ten pat vestuvių pokylį gegužę šventė ir Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. 54-erių metu Seimo pirmininkas savo 9 metais jaunesnę išrinktąją vedė gegužės 18 dieną. Tą pačią dieną politikas šventė ir savo gimtadienį.

Iki 2012 – ųjų lapkričio mėnesio E.Tamašauskas ėjo Seimo pirmininko pavaduotojo pareigas. Neatmetama, kad tarp vestuvių pokylio svečių galima bus pamatyti ir ne taip seniai antrą kartą susituokusį Seimo vicepirmininką V.Gedvilą su naująja žmona Jolanta. NAUJAUSI KOMENTARAI

GYLYS

GYLYS portretas
Diana,negalima viename komentare daryti tokias grubias klaidas.Tai V.GEDVILAS yra Seimo Pirmininkas,tai kitoje eiluteje Seimo vicepirmininkas. ACIU.

Nambis

Nambis portretas
Įdomu kuris iš jų turi žydiško kraujo ? Na, po 55 metų vyrams ne tik varpa, bet ir protas suminkštėja. Tokia jau to žmogaus sandara. Jaunesnė dar sugeba pakaitinti vėstantį kraują, bet po 60 metų ir šios jau buna bejėgės.Toliau jau mylisi vienetai.

aaaa

aaaa portretas
vyram reikia jaunesnes del sexo,nejaugi neaisku.
VISI KOMENTARAI 42
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių