Vargai dėl bendrijos pirmininkų

Jis vardijo, kad reikėtų tinkamiau atlikti namo techninę priežiūrą ir einamuosius remontus. "Namas senas, jam reikia nemenkos priežiūros. Stogas lyg ir tvarkytas, bet aplink namą – duobės, palijus – balos, nes vandens drenažo sistema susidėvėjusi", – piešė varganą vaizdą kaunietis.

"Kiemo įvaža tokia duobėta, kad visų automobilių buferiai sulaužyti", – skundėsi viena gyventoja.

Pinigų beveik neliko

Pirmininkė N.Kmitienė vieną buvusių savo pirmtakų pavadino žuliku, tačiau kitą bendrijos vadovę labai gyrė. "Ji ir stogą sutvarkė, ir lietvamzdžius pakeitė. Pakeitė ir supuvusius laiptinių langus. Galima sakyti, pasirūpino vos ne avarinės situacijos likvidavimu", – pasakojo N.Kmitienė.

Jos teigimu, geroji pirmininkė buvo priversta atsistatydinti dėl, jos žodžiais tariant, kai kurių gyventojų nepagrįstų priekaištų. Bet langų apdaila nebaigta iki šiol? "Kaip informavo buhalterė, apdaila nebuvo numatyta, kad būtų pigiau", – sakė pirmininkė.

Kiek yra pinigų bendrijos sąskaitoje? N.Kmitienė sakė, kad iki jos surinktos kaupiamosios lėšos buvo naudojamos bendrijos darbuotojų (pirmininko, šilumos mazgo prižiūrėtojo ir buhalterio) atlyginimams, o tai yra pažeidimas.

Ji teigė, kad beveik visi likę bendrijos narių sukaupti pinigai buvo panaudoti kanalizacijos stovui pakeisti.

Kaip gyventojams sužinoti, kokia yra bendrijos finansinė padėtis? Ji tikrai slepiama? "Negalime kiekvieną mėnesį teikti ataskaitos, kiek pinigų surinkta ir kiek išleista. Tam yra metinė ataskaita. Aš vadovauju nuo balandžio – per mažai, kad būtų reikėję pateikti metinę ataskaitą", – aiškino N.Kmitienė.

Ji pripažino, kad pirmininkas, kurį ji pakeitė, tokios ataskaitos gyventojams pateikti nesivargino.NAUJAUSI KOMENTARAI

Visa bendrija

Visa bendrija portretas
Pastabos visos labai teisingos. kreipemes ir mes i p. Pirmininka ir namo valdytoja del Bendrijos darbuotoju atlyginimu paviesinimo , kad zinotume ,uz kokias pareigybes ir kiek kiekvienas namas ir kiekvienas butas moka. Norejome zinoti konkreciai kiek mokame atlyginimo ''pries'' ir ''po,, mokesciu. Taciau atsakymo negavome. Nejaugi tai privatus ,,biznis''? Bet juk pinigus mokame visi tik is savo ,,kisenes''.Gal galite kas nors patarti kur ieskoti tiesos Bendrijos gyventojams!!

bendrijos gyventojai

bendrijos gyventojai portretas
l226 dnsb Kaune tapo privaciu pirmininko p. Ardzijausko UAB-u.. Bendrijoje yra ,mazdaug, 1300 butu, tiksliai net negalime suzunoti.. Paslaptyje laikomi ir bendr. ir pirmininko atlyginimai. Apie pirmininko rinkimus niekas ir niekada neinformuoja. Taip pat neimanoma suzinoti , kas ir kiek zmoniu sudaro bendrijos taryba. Nuo kiekvieno buto yra atskaiciuojami labai dideli mokesciai atlyginimams.Pirmininkas ,,tupi''[ tas pats gal 25m.

eugenija

eugenija portretas
gyvenu dnsb 226, tai didziausia bendrija Kauno mieste. Bendrijos pirmininkas jau 30m. tas pats. viskas nuo bendrijos nariu yra slepiama, net nezinom kiek ir kokiu darbotoju administracijoje. Nezinom net kokiu budu metai is metu jis vel tampa musu "virsininku"
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių