Vairuotojus pykdo aikštelėse vietas užimantys nevažiuojantys išklerėliai

Kauno gatvėse ir aikštelėse galima pamatyti apleistų, nebenaudojamų, nuleistomis padangomis automobilių. Kai kuriose vietose jie tik gadina vaizdą, bet labai netrukdo. Tačiau pasitaiko atvejų, kai norintiems nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje palikti transporto priemonę neatsiranda vietos, o aikštelėje ramiausiai riogso keli apdulkėję, seniai nebevairuojami automobiliai.

Apie du tokius automobilius, jau senokai paliktus Aukštaičių gatvėje esančioje aikštelėje, portalui kauno.diena.lt papasakojo kaunietis, dažnai besilankantis futbolo rungtynėse.

„Gyvenu toli nuo LFF Kauno treniruočių centro ar Ledo arenos, todėl į futbolo ar ledo ritulio varžybas, vykstančias minėtoje vietoje, važiuoju automobiliu. Automobilių stovėjimo aikštelė prie šių sporto objektų  Aukštaičių gatvėje nėra didelė, kartais joje nelieka vietos. Tada tenka ieškoti, kur pasistatyti automobilį gretimose gatvelėse.

Pikta, kad automobilių stovėjimo aikštelėje vairuotojams pritrūksta vietos, o net dvi vietas užima kažkieno neatsakingai palikti nevažiuojantys automobiliai.

Vieną dieną atvažiavęs į Pirmojoje lygoje žaidžiančios „Hegelmann Litauen“ komandos rungtynes netikėtai radau laisvą vietą aikštelėje. Išlipęs iš automobilio pastebėjau, kad net dvi vietas toje aikštelėje jau senų seniausiai užėmę du raudonos spalvos nebevažiuojantys „Volkswagen“, – sakė vyras.

Pasak jo, šios transporto priemonės vos ne „retro“. Kad automobiliai čia palikti riogsoti seniai, išduoda kai kurios nuleistos jų padangos, storas dulkių sluoksnis, išdaužtas vieno „Volkswagen“ žibintas ir langelis. Raudonos mašinos nuo nešvarumų pajuodavę, apkritę medžių lapais. Automobiliai kai kuriose vietose net apsamanoję.

„Labai pikta, kad vykstant varžyboms šioje viešoje automobilių stovėjimo aikštelėje vairuotojams pritrūksta vietos, o net dvi vietas užima kažkieno neatsakingai ir savanaudiškai palikti nevažiuojantys automobiliai“, – teigė sporto aistruolis.

Jis tvirtino, kad į šiuos išklerusius automobilius kreivai žiūri ir kiti šioje aikštelėje mašinas paliekantys vairuotojai.

Kai kuriose miesto vietose vis dar stovi nevažiuojančios transporto priemonės, reklamuojančios automobilių supirkimo paslaugas. Vienas toks automobilis itin seniai puikuojasi aikštelėje šalia buvusio Kalniečių prekybos centro.

PAPILDYTA. „Kauno dienos“ fotografas automobilius aikštelėje fotografavo lapkričio 6-osios popietę. Po paros jis lankėsi šioje vietoje ir pastebėjo, kad abiejų „Volkswagen“ automobilių jau nebėra.


Šiame straipsnyje: skaitytojo naujienavairuotojaiautomobilių stovėjimo aikštelėVolkswagentransporto priemonėsnevažiuojantys automobiliai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Katinonagai

Katinonagai portretas
Bet toliau stovi žalia AUDI, kuri anskčiau buvo numesta tiesiog gatvėje. Matosi antroje nuotraukoje.

Jaroslav

Jaroslav portretas
Gerai kad trantai istrenkti is aiksteles

Apdulkėjo

Apdulkėjo portretas
Naudojamas , retai.Bet naudojamas.
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių