„Tyrlaukis“ ir „Šilainių Giraitė“ laukia naujakurių

  • Teksto dydis:

Namuose jaučiamės saugūs ir mylimi, ilsimės, džiaugiamės, rūpinamės savimi ir artimaisiais, kuriame planus ir eksperimentuojame, sportuojame, mokomės bei dirbame. Neatidėliokite rinkdamiesi svajonių būstą, jei tokio dar neturite.

Sulaukė didelio susidomėjimo

Bendrovė „UAB Norvegijos Kontaktai“, sukaupusi penkiolikos metų NT vystytojo patirtį, šįkart vėl kviečia į Šilainius ir šalia jų. Abu naujausius savo projektus – „Tyrlaukis“ ir „Šilainių Giraitė“ – kaip ir kitus ankstesniuosius kauniečiai stato patys.

Prieš du mėnesius „UAB Norvegijos Kontaktai“ Šilainiuose baigė statyti „Šilojaus“ kvartalą. „Viskas buvo greitai išpirkta. Dar ir dabar sulaukiame skambučių dėl „Šilojaus“ butų“, – pasakojo bendrovės atstovė Izabela Murauskaitė.

Ieškodami jaukių vietų naujiems projektams įgyvendinti, „Norvegijos Kontaktai“ nutarė toli nesižvalgyti ne tik dėl vietos, bet ir dėl erdvių išdėstymo, architektūrinių, technologinių pasirinkimų.

„Tyrlaukio“ ir „Šilainių Giraitės“ kvartalai statomi naudojant labiausiai pasiteisinusius ir didžiausio populiarumo sulaukusius sprendimus. „UAB Norvegijos kontaktų“ projektų kokybę ir patrauklumą rodo ir paskutinis ką tik baigtas įgyvendinti objektas „Dukolegos“, kurį sudaro du devynaukščiai namai Dainavos rajone. Per penkis mėnesius sėkmingai parduoti visi 96 butai.

„UAB Norvegijos Kontaktai“ nuotr.

Dvibučiai namai

„Tyrlaukį“ sudarys 30 dvibučių gyvenamųjų namų. Jie iškils Kaune, Šilainiuose, šalia Tyrlaukio gatvės esančioje V. Bičiūno gatvėje. Šeši dvibučiai namai „Šilainių Giraitė“ išdygs Kauno rajone, Giraitėje esančioje Abrikosų gatvėje.

Abu projektai yra skirtingose savivaldybėse, tačiau netoli vienas kito. Jie aktualūs gyventojams, vertinantiems gamtos kaimynystę, ramybę, miesto patogumus.

Netoliese yra viskas, ko gali prireikti šiuolaikiniam gyventojui: mokyklos, darželiai, maisto prekių parduotuvės, prekių, paslaugų ir pramogų centrai, gydymo įstaigos, išvystyta viešojo transporto infrastruktūra,  prie pat autostrados Kaunas-Vilnius, „Via Baltica“ magistralės.

Preciziški sprendiniai

Kauno pakraštyje suplanuotą „Šilainių Giraitės“ kotedžų kompleksą sudaro skirtingų fasadų namai, tad galite būti tikri, kad jūsų būstas bus išskirtinis ir unikalus. Namų fasadą puošia rankų darbo Klinkerit lanksčios fasado apdailos plytelės, gaminamos iš natūralių ir ekologiškų medžiagų. Projektuose preciziškai apgalvoti aplinkotvarkos sprendiniai, naudojamos itin kokybiškos medžiagos ir moderni įranga. Visa tai sudaro kokybę, originalumą ir komfortą.

Bus pasirūpinta „Šilainių Giraitės“, „Tyrlaukio“ būsimų gyventojų saugumu. Gyvenamųjų namų rajonai bus aptverti segmentine tvora. Dalis erdvės bus išklota trinkelėmis, kitur –  žaliuos veja.

Kiemelis pasibūti

Nereikės jokių kompromisų. Pasirinkdami gyventi „Tyrlaukyje“ neprivalėsite rinktis tarp buto ir nuosavo kiemo – gausite abu. Kiekvienam butui priklauso žemės sklypas.

Šis pridėtinis turtas leis jums, priklausomai nuo oro sąlygų, mėgautis puodeliu kavos, arbatos ar ilgesniu poilsiu lauke, neiškeliant kojos iš savo valdų.

„Šilainių Giraitės“ projekte taip pat integruoti daugumai naujakurių svarbiausi būsto parametrai – uždaras butų kvartalas su nuosavais kiemo plotais, rami, žalia ir vaizdinga vieta.

Nėra miesto spūsčių, triukšmo ir automobilių stovėjimo problemų. Kvartaluose – kiekvienam butui numatyta po dvi tris automobilių stovėjimo vietas. Tad jūs ir jūsų svečiai, kurie po karantino neabejotinai norės jus aplankyti naujuose namuose, galėsite nebesukti sau galvos, kur pastatyti transporto priemones, nereikės skubėti, kad dar rastumėte laisvų vietų.

Butai pirmame ir antrame aukšte turi po žemės sklypą.

„UAB Norvegijos Kontaktai“ nuotr.

Pažangi šildymo sistema

A++ energinio naudingumo klasės

Visi „Tyrlaukio“ ir „Šilainių Giraitės“ dvibučiai – A++ energinio naudingumo klasės.

Ekonomiškumą užtikrina autonominė, pažangi ir taupi grindinė šildymo oras-vanduo sistema.

Ši butų viduje įdiegta išmani aeroterminė namų šildymo sistema „Panasonic“ taip pat pasižymi ilgaamžiškumu, draugiškumu aplinkai, garantuoja komfortą, tačiau kartu ir minimalias sąskaitas už patalpų ir vandens šildymą.

Novatoriškas žemų energijos sąnaudų sprendimas patikimas net ir esant labai žemai lauko temperatūrai. Net ir tuomet jis užtikrina komfortišką mikroklimatą bei karštą vandenį.

„Panasonic“ – tai žemų energijos sąnaudų sistema, efektyviausias ir pigiausias modernus patalpų šildymo, o prireikus – ir vėsinimo būdas, padedantis sutaupyti net 30–40 proc. buto išlaikymo išlaidų.

Per karantiną pajutome, kokia svarbi yra garso izoliacija. Aukščiausio energinio naudingumo A++ klasės pastatuose, kokie bus ir „Tyrlaukio“ bei „Šilainių Giraitės“ dvibučiai, automatiškai užtikrinamos ne tik mažos energijos sąnaudos, bet ir komfortiška garso izoliacija.

Pigus išlaikymas, šilti ir tylūs namai, nebent juose klegesį sukels patys savininkai ar jų atžalos, bet ne kaimynai.

Kaip išsirinkti?

Malonus įkurtuvių jaudulys yra aplankęs daugybę žmonių. Kaip neapsirikti, ieškant geriausio varianto, būsto savo ir savo šeimos ateičiai kurti, investicijai?

Vietą ir aplinką įvertinti galime akimirksniu – užtenka apsilankyti, pavartyti planus. Savaime aišku, kad toks svarbus sprendimas, kaip būsto įsigijimas, turi būti nulemtas daugybės dedamųjų, tačiau pagrindinis dėmesys turėtų atitekti statybos darbų ir naudojamų medžiagų kokybei.

Dėl informacijos galite kreiptis tel. +370 699 33 334 arba e.paštu izabela@norvegijoskontaktai.lt. Daugiau: https://silainiugiraite.lt/.NAUJAUSI KOMENTARAI

gyventojas

gyventojas portretas
Norejo parasyti, kad kamsciai jau dabar nemazi ir ryte ir vakare, nes i miesta veda vos kelios gatveles, o zmoniu cia gyvenanciu jau tikrai labai daug, darzeliai ir mokyklos esantis salia jau perkrauti, nes nauju niekas nepristate. Keliai visi po statybu visi irgi jau vel bus suesti. Kai pristatys dvibuciu ir apsigyvens dar 100-150 zmoniu - bus dar idomiau :D

Asta

Asta portretas
Atrodo tikrai gražiai, išskirtinai. Kiek esu apžiūrėjusi ankstesnius jų projektus- tikrai kokybiški bei kainos prieinamos :)

Anonimas

Anonimas portretas
Kvailių
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių