Trūko kantrybė: dėl iškastos gatvės iš kiemų išvažiuoti neįmanoma

Jau ne vienerius metus, pasak gyventojų, apkasų zona tapusi Šventupės gatvė Romainiuose vietinius varo į neviltį. Čia ne tik nesibaigia vykdomi darbai, bet ir namai dažnai virsta aklaviete – į kiemus neįmanoma ne tik įvažiuoti, bet ir iš jų išvažiuoti.

„Čia jie kasa ir kasa, nežino, ką daro. Firmos darbininkai, atliekantys darbus, labai nepatyrę. Atsivarę baisų ekskavatorių, kuris viską nutraukia. Blogai dirba...“, –plūdosi kauniečiai.

Prie jau antrus metus zujančios technikos Romainių gyventojai sakė baigiantys priprasti, tačiau kai kurios dienos esą tampa iššūkiu – kartas nuo karto romainiškiai privalo tūnoti namuose, nes dėl iškastos gatvės iš kiemo išvažiuoti neįmanoma. Pasak jų, kartais tokia bėda nutinka pavieniams, o kartais – visiems tenykščiams.

„Tiesiamas naujas vandentiekis, nors ir senasis buvo geras – iš nerūdijančio plieno vamzdžių, tvarkoma kanalizacija. Darbininkai viską sutrauko, suardo, baiminamės, kuo visa tai baigsis“, – spėliojo su portalo kauno.diena.lt žurnalistais susisiekę Šventupės g. gyventojai.

Už minėtoje gatvėje vykdomus darbus, sako jie, atsakingi bendrovės „Kauno vandenys“ pasamdyti rangovai. Kauniečiai tikina pavargę ne tik nuo nesibaigiančių darbų mastų, bet užvis labiausiai juos trikdo daromos klaidos. Esą praėjusiais metais teko kurį laiką gyventi ir be geriamojo vandens. Šiemet darbininkai, gyventojų teigimu, – sukalbamesni, jei ką nors nutraukia, – iš karto taiso.

Firmos darbininkai, atliekantys darbus, labai nepatyrę. Atsivarę baisų ekskavatorių, kuris viską nutraukia. Blogai dirba...

Kaip portalą kauno.diena.lt informavo bendrovės „Kauno vandenys“ Technikos direktorius Dainius Gudavičius, darbai, prasidėję 2017 metų spalį, turėtų būti baigti šiemet spalį.

„Darbai vykdomi etapais, ši projekto dalis yra sudėtinga, kadangi rangovas – bendrovė „Gensera“ vandentiekio ir nuotėkų tinklus vienu metu kloja Šventupio g. ir gretimose teritorijose, kuriose tokių tinklų iki šiol nebuvo“, – teigė pašnekovas.

D. Gudavičius sakė, jog laikini ir trumpalaikiai nepatogumai patiriami tik tuo metu ir tik tose vietose, kur atliekami kasinėjimo darbai.

„Rangovas yra įsipareigojęs ir užtikrina, kad kiekvienas gyventojas turėtų galimybę patekti į savo gyvenamąjį sklypą“, – patikino bendrovės „Kauno vandenys“ atstovas.


Šiame straipsnyje: Šventupio g.kauniečiai skundžiasiKauno vandenysvykdomi darbaiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tokių sutrių darbų organizatorių reiktų paieškoti: relaus darbo ten tai nėra, o veiksmai tokie: iškasėm/ išvažiavom/ po pusmečio vėl iškasėm/ išvažiavom - kuo daugiau purvo ir nepatogumų gyventojams, tuo geriau. Rašėm "Kauno vandenims" skundą - reakcija? Nulinė! Vamzdžių pilnas miškas primėtytas, atvažiuotų bent užsakovai pasižiūrėti, gėda turėtų būti

Anonimas

Anonimas portretas
tas visų numylėtas Kauno meras daro tokį bardaką mieste kad baisu žiūrėti, gyvenam kaip apkasuose visur pilna pridaryta broko,vieno darbo nebaigia-jau kitur rausia ir galo krašto nematyti,bet ir toliau muilina akis gyventojam neva Kaunas tvarkosi

Dalia

Dalia portretas
psaugok Dieve nuo tokios įmonės...... Čia ta pati įmonė kasė ROKUOSE. Molio pribarstė SENAJIESIO gatvę, prie mano įvažiavimo išvertė dvi molio mašinas, kad palijus tekėtų jis ant kieme esančių trinkelių ir į drenažo šulinėlį. Iš kurio rankomis semiu molį ir keikiu ,, Genseros" darbuotojus. Parašiau seniūnijai skundą dėl jų ,,cirkų". Gavau atsakymą, kad sutvarkys, bet niekas nejuda iš vietos. Galvoju, kad reikia kviestis žurnalistus, nes nieko nebus. Rokų bendruomemenės komiteto narė.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių