Kaunietė: gal dar yra vilties pakilti iš dugno?

 • Teksto dydis:

Į portalo kauno.diena.lt redakciją kreipėsi kaunietė, prašydama padėti atkreipti visuomenės dėmesį.

Ji pasidalijo istorija, vis pasikartojančia Kaune esančiame Dainavos parkelyje, kurį nuo seno yra pamėgęs pulkas ančių.

„Vasarą supermamytės ir superbabytės su mažaisiais jas maitina, todėl paukščiai nejaučia poreikio išskristi. Šaltuoju metų laiku tų maitintojų kažkodėl nesimato... Bet kalba ne apie tai“, – pradėjo kaunietė.

Netoli parko yra dvi mokyklos. Kai kurių mokinių kelias namo eina pro šią vietą.

 

Justinos Lasauskaitės nuotr.

„Vakar du pypliai, panašūs į pradinukus, matyt, jau po pamokų, pagaliais ir sniego gniūžtėmis atakavo ramiai sau tupinčius paukščius. Gavę pastabą, kad taip elgtis negalima, reagavo tokiais žodžiais, kurių ne iš kiekvieno girtuoklio su stažu išgirsi. Galimai tai yra kiekvienos dienos pasilinksminimo šaltinis, tik vakar viena moterėlė („žiurkė“ švelniausias iš epitetų) spektaklį nutraukė“, – įvykių seką aprašė moteris.

Patyčios ir smurtas prieš silpnesnį mūsų visuomenėje jau tapo vos ne norma, bet gal dar yra vilties pakilti iš dugno?

Kaunietė nesiėmė nagrinėti moralinių peripetijų. Pacitavusi gają nuomonę, kad „gerų tėvų geras vaikas negalėjo taip žiauriai pasielgti“, nesiėmė dėstyti apie  Adventą, atjautą, gerumą ir visa kita.

„Tik noriu atkreipti suaugusių žmonių dėmesį, kad panašioje situacijoje nepraeitų pro šalį, nes jeigu negalime pataisyti morališkai supuvusio vaiko, tai bent išgelbėkime nuo fizinės kančios niekuo dėtą paukštį. Patyčios ir smurtas prieš silpnesnį mūsų visuomenėje jau tapo vos ne norma, bet gal dar yra vilties pakilti iš dugno?“ – retoriškai klausė skaitytoja.


Šiame straipsnyje: antyspaukščiaiDainavos parkasmokiniaisuaugusiejielgesysskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

ggg

ggg portretas
Mamytė be smegenų, tai ko norėti iš jos vaiko. Kvaiša mano,kad viskas turi būti pagal jos buką supratimą, ką nori tą daro .Nepavydžiu jai ,kai bus sena, nes viskas grįžta bumerangu.Ko gero reikia užrašų iš aplinkos apsaugos valdininkų tokiuose parkuos ,kas daryti ir elgtis draudžiama,kitaip feisbukiniai nesupras,sakys juk niekur neparašyta ,kad negalima,O diedukai ir močiutės irgi pagalvos,kai dalies pensijos neteks.Kai pinigai pagrindinė vertybė,tai ir valdyti tik per pinigus.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Panašiai ir man yra atsitikę , vasarą , ties sena prieplauka jauna mama su savo kokiu ketverių metų pypliu batonu šėrė gulbes ir antis , padariau jai pastabą , kad taip daryti negalima , ypač vasarą tai bobikė puolė mane koneveikti , kad aš į ją kėsinuosi , pradėjo skambinėti neva savo vyrui , teko retiruotis nes ką žinai kas tokiam personažui užeis ,,ant seilės,, .Ir dar , Panemunės šile stovi puiki lesykla smulkiems sparnuočiams , žiemą dažnai čia vaikštinėju ir atnešu paukšteliams saulėgrąžų , bet ką matau atėję prie lesyklos , ypač po įvairių žiemos švenčių - lesykla pilna juodos , supelijusios duonos , pažaliavusių cepelinų , vištienos kaulų , tortų ir kitokių atliekų nuo šventinio stalo , žmonės niekaip nesugeba įsisamoninti , kad zylės ne kiaulės , joms tokie ,,gardėsiai visiškas nuodas , bet tai vyksta metai iš metų, jeigu jau norite padėti žiemą paukšteliams bent pasidomėkite koks lesalas joms tinka .

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Jei rašote apie mūsų dugną , tai kas ant jo gyvena ?----Padugnės. Aš, tu, Petras , Zosė........O kas mums mieste vadovauja ?
VISI KOMENTARAI 31
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių