Sirgaliai suplūdo gyvai stebėti krepšininkų kovą dėl patekimo į olimpiadą

Šiandien Kaune prasideda išbandymas šalies krepšininkams, o kartu ir olimpinės atrankos turnyro organizatoriams, nes varžybos su daugybe žiūrovų rengiamos pandeminėmis sąlygomis.

Prieš pusantros valandos iki varžybų po Nemuno salą jau vaikštinėjo kaunietis Evaldas ir jo artimieji iš Skuodo. „Atvykome visai savaitei. Vizitą, aišku, derinome prie šio atrankos turnyro. Jau prieš dvejus metus suplanavome jį stebėti“, – kalbėjo skuodiškiai.

„Esam fanai. Visur važiuojame su Lietuvos rinktine. Kur ji važiuoja, ten ir mes važiuojam. Buvom ir Izraelyje, Slovėnijoje, Latvijoje, Gran Kanarijoje“, – vardinti pradėjo kompanija.

Jų manymu, atrankos turnyro finalas Lietuvos rinktinei garantuotas. „Finalas – su slovėnais. Kaip bus po to – 50/50. Aišku, sirgsim už savus“, – sakė Stasys.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Arenos link lėtai, bet užtikrintai judėjo ir vilniečių trijulė. Užkalbintam jų atstovui senjorui prireikė ramentų, tačiau tai – ne kliūtis sudalyvauti ir palaikyti rinktinės krepšininkus.

Esam fanai. Visur važiuojame su Lietuvos rinktine.

Ar atvyks ir kitoms rungtynėms? „Kaip pasakys“, – mostelėjo ranka į jų komandos vairuotoją.

Varžybas „Žalgirio“ arenoje kaskart galės stebėti daugiau kaip 11 tūkst. žiūrovų. Bilietais prekiaujama tik internetu, nurodoma, kad įėjimas – tik su Galimybių pasu.

Nemuno saloje įkurtas COVID-19 testavimo punktas. Prie jo eilutėje laukę jaunuoliai sakė, kad testuosis tik vienas iš kompanijos, kiti turi Galimybių pasus. Ką darys jei draugo testas bus teigiamas ir arenoje bus nepageidaujamas? „Tada nei vienas neisime“, – apsisprendė jaunuoliai.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Tačiau kol kas punkto darbuotojai atėjusiems pranešdavo tik apie neigiamus rezultatus.

Nemuno saloje šįvakar galima ne tik stebėti krepšinį, bet ir patiems išbandyti taiklumą, o taip pat pasiskiepyti nuo COVID-19. Čia veikia mobilusis vakcinacijos centras.

Kartu su Lietuva į vienintelį kelialapį į Tokiją pretenduoja dar penkių kitų šalių krepšinio rinktinės: Slovėnijos, Pietų Korėjos, Lenkijos, Angolos ir Venesuelos.

Šįvakar Lietuvos dvyliktukas susitiks su Venesuelos atstovais.

Olimpinės atrankos turnyrai taip pat vyks ir Serbijoje, Kanadoje, Kroatijoje, kur paaiškės dar trys rinktinės, žaisiančios Tokijuje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių