Rotušės aikštės prieigas jau juosia tvoros: dėl eglutės įžiebimo ribojamas eismas

  • Teksto dydis:

Šeštadienio vakarą bus įžiebta pagrindinė Kauno eglė, tačiau dėl epidemiologinės situacijos Rotušės aikštėje gyvai stebėti šventės nebus galima. Dėl to ribojamas tiek automobilių, tiek pėsčiųjų eismas, o kad neatsirastų gudručių, siekiančių prasmukti, savivaldybė tveria visus patekimus į aikštę.

Pranešama, kad automobilių eismas šeštadienį bus ribojamas nuo 10 iki 22 val. Eismas bus uždarytas ties A. Jakšto, M. Valančiaus, M. Daukšos bei Muitinės, Aleksoto ir Raguvos gatvėmis, taip pat nuo sankirtos su Kumelių ir V. Sladkevičiaus gatvėmis.

Pėsčiųjų eismas Rotušės aikštėje ir jos prieigose lapkričio 27 d. bus ribojamas nuo 15 iki 19 val. Aikštės perimetras bus apjuostas atitvarais, o patekimą iš aplinkinių gatvelių kontroliuos apsaugos darbuotojai bei policijos pareigūnai.

Privažiuoti prie savo namų galės tik Senamiesčio gyventojai, tačiau parkavimas Rotušės aikštėje bus ribojamas ir jiems. Aikštės prieigose parkuoti automobilius galės tik specialius leidimus turintys žmonės.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kaip jau skelbta, šiemet į Rotušės aikštę stebėti eglutės įžiebimą pakviesti negalią turintys vaikai ir jų tėvai bei globėjai. Visi kiti eglutę galės apžiūrėti kitu metu. Tačiau nereikia nusiminti, mat portalas kauno.diena.lt tiesiogiai transliuos visą eglutės įžiebimo koncertą, kuris šiemet bus vykdomas iš dviejų vietų. Taip pat prieš koncertą jūsų laukia išskirtinis pokalbis su Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu.

Kviečiame jau 17 val. prisijungti prie transliacijos, kurioje „Kauno dienos“ studijoje kalbės miesto vadovas. 17.30 val. tos pačios tiesioginės transliacijos metu prasidės Kauno eglės įžiebimo šventė. Tad nepraleiskite progos pasimėgauti ryškiausių šalies atlikėjų koncertu, pamatyti, kaip bus įžiebtas pagrindinis Kauno Kalėdų simbolis.

Laukiame jūsų visų portale kauno.diena.lt nuo 17 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

O, tai

O, tai portretas
iš Lt kaimų suvažiavę, gal norės ir į eglę įsikarti, gal eglės šakos netikros?..Uostysit noresis..

klausimėlis

klausimėlis portretas
tvoros senamiestyje iš "koncertinos" vielos ?

Egidijus

Egidijus portretas
tam to Egidijus.O tau ,kaip viskas gerai su galva ?
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių