„Regitros“ klientams – nauji patogumai

Valstybinė įmonė „Regitra“ persikėlė į naują pastatą. Tikimasi, kad pokyčiai sutaupys klientų laiką.

Iki šiol vairuotojai, įpratę važiuoti į „Regitros“ Kauno filialo transporto priemonių registracijos skyrių Raudondvario plente, neturėtų sunerimti dėl naujų pokyčių. Ir toliau registruoti automobilių teks važiuoti į Raudondvario pl.

Įmonė savo veiklą perkėlė į naują pastatą, esantį beveik toje pačioje vietoje. Filialo vadovas Danielius Raišys atkreipė dėmesį į tai, kad siekiant patogumo transporto srautai paskirstyti taip, kad įvažiavę iš Raudondvario pl. klientai patogiai privažiuotų prie transporto nustatymo vietos.

Kol atlikęs šią procedūrą klientas pasistatys automobilį erdvioje stovėjimo aikštelėje, „Regitros“ darbuotojai bus užkūrę kliento automobilio identifikavimo mašiną.

„Tikimės, kad pavyks sutaupyti kliento laiko ir jis, palikęs automobilį aikštelėje, grįžęs jau galės pasiimti techninį automobilio pasą“, - išsikelta aptarnavimo kartele dalinosi D.Raišys.

Atlikę visus reikiamus procesus klientai išvažiuos jau ne į Raudondvario pl., o į Pakalnės g. Tikimasi, kad toks važiavimas ratu žymiai pagerins srautus ir nesudarys spūsčių.

Sename „Regitros“ pastate buvo 11 darbo vietų, naujose patalpose jų skaičius padidintas iki 14. Prie pat naujojo pastato erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Dėl persikėlimo darbų laikinai keičiasi klientų priėmimo laikas. Spalio 26 d. (pirmadienį) transporto priemonių registracijos skyrius (Raudondvario pl. 234, Kaune) nedirbs. Klientai bus aptarnaujami tik Kauno filialo Dainavos grupėje (Taikos pr. 145, Kaune). Nuo spalio 27 d. (antradienio) transporto priemonės bus registruojamos naujose patalpose (Raudondvario pl. 234B, Kaune) nustatytu darbo laiku.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jolanta

Jolanta portretas
Tai kur, Jus gerbiamoji, matote centre tokia vieta, kur galetu stoveti pastatas su placia aikste? Gal Laisves al? Jau turime didziaja arena, o automobilius statome akropolyje! Tai ir automobilius gal reiktu toje stovejimo aiksteleje suregistruoti??

Buka gražbylystė

Buka gražbylystė portretas
Tik įsiklausykite kokia absurdiška gražbylystė čia rašoma: "Įpratę važiuoti į „Regitros“ Kauno filialo transporto priemonių registracijos skyrių Raudondvario pl. neturėtų sunerimti dėl pokyčių. Ir toliau registruoti automobilių teks važiuoti į Raudondvario pl." Tik pamanykite, kažkas tiesiog toks laimingas, gal gali trenktis per visą Kauną iki Lampėdžių, tad jis galės ne sunerimti. Jam ir toliau paliekamas džiaugsmas baladotis į miesto pakraštį. Vietoje to, kad tokia firma būtų netoli miesto centro.

čiki

čiki portretas
Tai jau dabar tikrai čiki čiki ?
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių