Prancūzų sporto prekių milžinė „Decathlon“ žengia į Kauną

 • Teksto dydis:

AB „Baltic Shopping Centers“, Kaune valdanti prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, tęsia šalia esančiame sklype kuriamo daugiafunkcio nekilnojamojo turto projekto plėtrą. Šių metų viduryje čia atidaryti pirmieji verslo objektai – didžiausio pasaulyje greitojo maisto restoranų tinklo „McDonald‘s“ restoranas ir vokiečių mažų kainų parduotuvių tinklo „Lidl“ 50-oji parduotuvė. Lapkričio 27 d. pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis tarp UAB „Decathlon Lietuva“ ir AB „Baltic Shopping Centers“. Planuojama, kad „Decathlon“ parduotuvė Kaune, Islandijos pl. 30, duris atvers 2023 m. pradžioje.

„Decathlon“ taps didžiausia sporto reikmenų parduotuve Kauno regione. Numatomas „Decathlon“ parduotuvės plotas – 3 600 kv. m. Šis vienas didžiausių sporto prekių parduotuvių tinklų ypatingas tuo, kad jame galima įsigyti prekių, reikalingų net 70-čiai skirtingų sporto šakų. Dalį jų lankytojai gali išbandyti tiesiog pačioje parduotuvėje įrengtose sporto salelėse. „Decathlon“ yra ne tik parduotuvė, bet ir vieta, kurioje lankytojai prieš įsigydami gali išbandyti visus sporto reikmenis. Tai – ne tik vieta įsigyti reikalingiausių sporto prekių, bet ir turiningai praleisti laiką su visa šeima. Vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų – įvairiomis sportinėmis veiklomis sudominti kuo daugiau žmonių ir suteikti galimybę sportuoti visiems. Tai garantuoja itin platus sporto reikmenų asortimentas“, – sako UAB „Decathlon Lietuva“ direktorius Nicolas Fogola.

„Megos“ nuotr.

Prancūzijos sporto prekių milžinė Baltijos šalyse plėtrą pradėjo nuo parduotuvės Vilniuje. Ji čia veikia nuo 2018 m. UAB „Decathlon Lietuva“ 100 proc. įmonės akcijų priklauso Prancūzijos kompanijai „Decathlon“. „Decathlon” tinklas valdo daugiau nei 1500 parduotuvių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje.

AB „Baltic Shopping Centers“ į „Decathlon projektą planuoja investuoti daugiau nei 5 mln Eur. AB „Baltic Shopping Centers“ atstovaujančios bendrovės UAB „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė sako, kad „Decathlon“ atėjimas į Kauną – svarbus žingsnis Kauno mieste plečiant tarptautinių prekės ženklų pasiūlą ir sėkmingas visos komandos darbo rezultatas.

„Decathlon“ mus žavi tuo, kad tai – parduotuvių tinklas, orientuotas į sveiką, aktyvų gyvenimo būdą, į laiką su šeima, jų veiklos koncepcija atitinka greta esančio prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ tikslus“, – pasakoja I. Goštautaitė-Gedutė.

„Decathlon“ atėjimas į Kauną žymi antrąjį Islandijos pl. 30 esančio nekilnojamojo turto projekto plėtros etapą. Pirmajame plėtros etape čia įsikūrė greitojo maisto restoranas „McDonalds“ ir prekybos tinklas „Lidl“ – šie operatoriai jau veikia. AB „Baltic Shopping Centers“ atstovė sako, kad šis kvartalas keliais etapais bus vystomas į daugiafunkcį rajoną su prekybos, biurų ir gyvenamųjų apartamentų kompleksu, planuojamos ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigos. Tikslūs tolimesni sklypo plėtros planai neatskleidžiami, šiuo metu vyksta derybos su galimais partneriais.

Tai – ne tik vieta įsigyti reikalingiausių sporto prekių, bet ir turiningai praleisti laiką su visa šeima.

AB „Baltic Shopping Centers“ priklauso „Litvalda“ įmonių grupei, kurios kontrolinis akcijų paketas priklauso Augustinui Rakauskui. Grupės valdymą šių metų pradžioje perėmė A. Rakausko dukra Agnietė Pitkauskienė, jos sutuoktinis Artūras Pitkauskas eina grupės įmonių vadovo pareigas. „Litvalda“ įmonių grupė valdo prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, prekybos centrus „Banginis“ ir kitą komercinį nekilnojamąjį turtą, o 2019 m. įsigijo Kauno Laisvės alėjoje buvusio prekybos centro „Merkurijus“ žemės sklypą su statiniais ir rekonstrukcijos projektu.NAUJAUSI KOMENTARAI

šiaip

šiaip portretas
gamyklą ar kokį fabriką atidarytų,kad gamintų ką nors,darbo vietų atsirastų,o dabar eilinė parduotuvė,kurių pilna visokių,ar čia gamyba kokia?

minde

minde portretas
piemburniam ir landsbergio anukam cia gerai kad cia gerai tau smeginis nuplautos.

Geras:)

Geras:) portretas
Parduotuvė duris atvers 2023 m. pradžioje.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių