Policija stabdo įvažiuojančius į Kauną: tenka laukti eilėse, o kai kam – ir apsisukti

 • Teksto dydis:

Kauno policijos pareigūnai pradėjo budėti ties įvažiavimais į miestą. Stabdomas kiekvienas automobilis, tad žmonės turi įrodyti, kad turi teisę patekti į miestą. Perspėjama, kad kai kuriuose postuose teks patikrinti kantrybę, mat dėl patikros jau driekiasi automobilių eilės.

Vairuotojai įspėja, kad dėl patikrinimų automobilių eilės rikiuojasi pagrindiniuose įvažiavimuose į Kauną. Štai ties Murava pareigūnai pasitinka visus, kurie atvyksta nuo magistralinio A1 kelio ir Karmėlavos. Stabdoma kiekviena transporto priemonė, o ja važiuojantys žmonės turi pateikti dokumentus, kad Kaune dirba, turi nekilnojamojo turto arba važiuoja gydytis. Tokios procedūros šiek tiek užtrunka, tad vairuotojai priversti laukti.

Kauniečiai tikino, kad panaši situacija ir ties Garliava. Šiame patikros poste taip pat tenka nemažai palaukti, kol bus patikrinti visi norintys patekti į Kauną. Deja, ne visi žmonės yra pasiruošę, todėl patikra dar labiau stringa. Eismas galėtų judėti greičiau, jei į kitas savivaldybes važiuojantys asmenys būtų iš anksto pasiruošę reikiamus dokumentus bei nesiginčytų su policijos pareigūnais. Dabar neįrodžius, kad asmuo turi teisę įvažiuoti į miestą, jis turi apsisukti.

Laimučio Brundzos nuotr.

Socialiniai tinklai dabar lūžta nuo informacijos, kur pareigūnai tikrina įvažiuojančius. Dalis žmonių piktinasi, kad tokia priemonė yra nereikalinga ir tik gaištamas laikas. Kiti ragina nesipriešinti ir ramiai pateikti dokumentus bei tęsti kelionę.

Po pietų prasidėjusi patikra aktyviai vykdoma ir penktadienio vakarą. Prie patikros punktų nusidriekusios automobilių eilės, kurias užfiksavo portalo kauno.diena.lt fotoreporteris.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Portalas primena, kad trylikoje vietų, pro kurias galima įvažiuoti į Kauną, nuo pat ryto sustatyti blokai ir draudžiamieji kelio ženklai. Norintys patekti į miestą, turi važiuoti pro likusius įvažiavimus, kuriuose budi pareigūnai. Šie įspėja nebandyti sukčiauti, mat už bandymus neteisėtai patekti į kitas savivaldybes, gresia bauda nuo 500 iki 1500 eurų bauda.

Fizinės ribojimo priemonės ties įvažiavimais į Kauną bus iki sausio 4 dienos. Pareigūnai savaitgaliais ir švenčių dienomis postuose budės ištisą parą, o įprastomis darbo dienomis bus įrengti mobilūs patikros punktai, tad jei vieną kartą važiavote ir pareigūnų nebuvo, nereiškia, kad po kelių valandų jie numatytoje vietoje nepradės tikrinti atvažiuojančiųjų. Beje, pareigūnai primena, kad ir miesto centre jie gali pasiteirauti, ar žmogus turi teisę būti konkrečioje savivaldybėje.

Fizinės eismo ribojimo priemonės bus šiose vietose:

1. Mosėdžio g. / Kražių g.

2. Pravažiavimas nuo 232 kelio link Kuršių g.

3. Išvažiavimas iš A1 į Ašigalio g.

4. Degalinės ir Islandijos pl. garažų masyvo pravažiavimas

5. Partizanų g. išvažiavimas į A1

6. Pravažiavimas nuo A1 nusukimo link Darbo g.

7. Ateities pl. ties įvažiavimu į teritoriją Ateities pl. 50

8. Palemono g. 78F

9. Palemono g. / Kražantės g.

10. Kreidos g. / Titnago g.

11. Medžiotojų g. / Sąnašos g.

12. Juodelynės g. / Dvarų g.

13. A5 / Armoniškių g.

Visoje šalyje – 250 kontrolės postų

Policija penktadienį pradėjo riboti judėjimą tarp savivaldybių – visoje šalyje bus įrengta 250 kontrolės postų.

„Planuojame stabdyti kiekvieną automobilį, bet jeigu bus labai didėlės spūstys, gali būti pasirinkta ir kitokia taktika“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Jo teigimu, laisvai keliauti turėtų tik prekes vežantys vilkikai.

„Jų nestabdysime, nes gali laisvai judėti prekės, nebent kils įtarimas, kad ten vežamas koks nors keleivis“, – teigė policijos atstovas.

Nereiktų bandyti ieškoti būdų, kaip išvengti kontrolės postų, kaip apvažiuoti per šunkelius.

Iš viso įvažiavimuose į savivaldybių centrus policija penktadienį įrengs 250 kontrolės postų, kuriuose bus stebėjimo kameros, statomi draudžiamieji ženklai, dalis įvažiavimų bus užtverta techninėmis priemonėmis.

Policija įspėja vairuotojus nebandyti gudrauti.

„Patarimas paprastas – jeigu nėra būtinybės, geriau niekur nevažiuoti. Jeigu važiuojate, reikia turėti dokumentus, įrodančius vykimo tikslą. Nereiktų bandyti ieškoti būdų, kaip išvengti kontrolės postų, kaip apvažiuoti per šunkelius“, – sakė R. Matonis.

Blokavimo postai bus įrengti nuo penktadienio 13 val. iki sekmadienio 21 valandos.

Iš viso šalyje savaitgalį dirbs virš 900 policijos ekipažų, jiems taip pat talkins daugiau nei 300 šaulių bei apie pusšimtis karo policininkų.

Judėjimo draudimas tarp savivaldybių įvestas siekiant sumažinti COVID-19 plitimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

PIDERALŲ VYRIAUSYBĖS KRACHAS

PIDERALŲ VYRIAUSYBĖS KRACHAS portretas
Pideralų valdžia visu gražumu.valio draugai,živie Bielarus..........Negalima nuvažiuot iš Kauno pavyzdziui į Balbieriškį,bet skristi į Tenerifę,Maldyvus,Egiptą prašom,be to iš Norgės ir Anglijos keli draugeliai gryžo su mašinom-no problem.Tai kokie ten besmegeniai sedi valdžioje.............

minde

minde portretas
uz koncervatorius ne baudziauninkai balsuoja o nupuses zalakalnis turit simonyte stovekit kamsciuose tuoj kaliniu paleis serganciu ar ne geroves valstybe.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Valstybė pinigų švaistymas kuris nemažina užkrato skaičių ir tai negali logiškai mažinti užkrato, o tik užkrata palaikyti arba didinti, nes va šitie avys ne pseudo saviizoliacijoje sedinčius kontroliuoja, o vykdo seimo nusikaltima prieš Lietuvos tautą ir ekonomiką. DŽIAUKITĖS KAD NEPADAROMA AKCIJA : PAKARTOKIM VISĄ DIENĄ TO PAČIO POSTO KIRTIMĄ.
VISI KOMENTARAI 32
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių