Pasipiktino neteisėta baro reklama: užteršė visą Kauno senamiestį

 • Teksto dydis:

Kauniečiai pasipiktino, kad baro „Shamrock“ logotipo reklamos pripaišytos įvairiose Senamiesčio vietose. Praeiviai tikino, kad ant grindinio palikta reklama bjauroja pagrindinės Kauno erdvės vaizdą.

Į portalo kauno.diena.lt redakciją parašė kaunietis Vaidas ir nurodė, kad ant Senamiesčio grindinio jau kurį laiką yra pripaišyta žalių dobilo lapų, prie jo – skaičius „10“. Vyras nurodė, kad tokia reklama priklauso barui „Shamrock“, įsikūrusiame Vilniaus g. 13. Kaunietis teigė, kad tokia reklama gadina bendrą Senamiesčio vaizdą, o verslininkai neturėtų taip terlioti miesto vien tam, kad pareklamuotų savo šventę.

„Jau ne pirmą kartą taip reklamuojasi. Vargu, ar ir leidimai suderinti, nes abejoju, kad miestas leistų dažais paišyti ant Senamiesčio grindinio. Tokia reklama tik teršia Senamiestį. 10-asis „Shamrock“ gimtadienis jau praėjo, tai tegul nusivalo nuo grindinio ir reklamą“, – baro sprendimą taip reklamuoti savo veiklos jubiliejų kritikavo kaunietis.

„Kauno dienos“ skaitytojo nuotr.

Įspėsime baro valdytojus, kad turi pašalinti reklamą, jei to padaryti nesutiks, bus skiriamos baudos.

Jis buvo teisus sakydamas, kad tokia reklama yra nelegali. Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rimantas Vilimas portalą kauno.diena.lt informavo, jog Senamiestyje veikiantis baras „Shamrock“ su miestu nebuvo derinęs tokių reklamų klausimo, todėl tokie veiksmai laikomi neteisėtais.

„Baras bus įpareigotas panaikinti reklaminius užrašus. Atliksime tyrimą dėl neteisėtos reklamos skleidimo. Įspėsime baro valdytojus, kad turi pašalinti reklamą, jei to padaryti nesutiks, bus skiriamos baudos“, – komentavo R.Vilimas.

„Kauno dienos“ skaitytojo nuotr.

Portalas kauno.diena.lt paprašė baro „Shamrock“ atstovų pakomentuoti, kodėl buvo pasirinkta 10-ąjį gimtadienį reklamuoti būtent ant Senamiesčio grindinio, taip pat ar ketina nuvalyti žalius dobilo lapus. Tačiau baro atstovai atrašė, jog šiuo metu vadovė atostogauja, tad šią situaciją galės pakomentuoti tik kitos savaitės pradžioje. Kai gausime vadovės komentarą, tekstą papildysime.


Šiame straipsnyje: Shamrockbaro reklamaneteisėta baro reklamaKauno senamiestisskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

:)

:) portretas
Būtų legit ant to baro vadovų namų langų užpurkšti Kauno savivaldybės logotipą.

anonimas

anonimas portretas
aišku smulkmenos , bet privalo išlaižyti [dalyvaujant televizijai]

protingas

protingas portretas
neturi prie ko kabinetis. Cia tokios smulkmenos , kad ner ka kabet
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių