Norinčius patekti į Gričiupio parką pasitinka metalinė užkarda: kas čia daroma?

Kauniečių dėmesį patraukė jau netrumpą laiką ant laiptų, vedančių į Gričiupio parką, uždėta metalinė užkarda. Tačiau, pasak jų, akys neužkliūva už jokių skelbimų, informuojančių apie atliekamus darbus, o ir darbininkų, plušančių teritorijoje, nematyti.

Tarp Gričiupio ir Saulės g. plytinčiame parke, apsuptame studentų bendrabučių bei gyvenamųjų namų, – visiška ramybė. Čia uždrausta įžengti praeivių kojoms. Nors pastarojo sprendimo paaiškinimo aplinkoje pasigendama, apie pasikeitimus skelbia lentelė su užrašu: „Praėjimo nėra“.

„Gričiupio parkas jau maždaug du mėnesius uždarytas, tačiau jokios informacijos apie tai, kas nutiko, ir kiek laiko jis bus uždarytas nėra“, – nuostabos neslėpė kauniečiai.

Žvilgtelėjus pro minėtą metalinę užkardą žemyn, maždaug ties laiptų viduriu, matyti gerokai sukiužusios ir netgi išlūžusios į parką per upelį vedančių laiptų pakopos.

Nors apie bręstančius Gričiupio parko atsinaujinimo planus kalbėta dar 2018 metų vasarą, jokie darbai čia kol kas nevykdomi. Kaip paaiškėjo, šiuo metu susitelkta į pagrindinę problemą – avarinės būklės laiptus. Juos, pasak Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, ketinama sutvarkyti iki rugsėjo 1 dienos. Būtent dėl to, kad pavyktų išvengti nelaimingų atsitikimų, įėjimas į parko teritoriją užtvertas metaline konstrukcija.

Kitąmet, pasak pašnekovo, ateis eilė ir žadėtai Gričiupio parko rekonstrukcijai. Kaip jau skelbta anksčiau, 2.8 hektarų plotą užimanti parko teritorija atnaujins iš esmės – bus įrengti pėsčiųjų takai, sujungsiantys atskiras parko erdves į vientisą sistemą.

Planuojama skirti dėmesį ir pagrindiniams įėjimams, parinkti lengvai prižiūrimas ilgaamžes pėsčiųjų takų dangas. Pasibaigus rekonstrukcijai patekimas į parką bus pritaikytas ir žmonėms su negalia. Ketinama sutvarkyti bei apšviesti parko laiptus, pavėsines, pėsčiųjų takus. Parke taip pat numatoma įrengti dvi stogines, atvirą poilsio aikštelę, dviračių stovus, biotualetus.


Šiame straipsnyje: Gričiupo parkasparkasuždarytas parkasparko tvarkymo darbaiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuostabu,kai padaroma tiek daug darbu

Nuostabu,kai padaroma tiek daug darbu portretas
Kur jus visi tie konserviniai buvote tiek metu,juk tas upelis ne pries menesi dvokti pradejo- tylejot ir nelojot kaip sunys kaulo negave. Kai miestas jau pradejo atsigauti - paleidot savo purslus- mat netekot pajamu saltinio is miesto biudzeto- o jis dabar naudojamas miestui atgaivinti. Per toki trumpa laiko tarpa padaryta neispasakytai daug darbu, nors ju dar labai daug ir laukia.Iki sio kaunieciams reikejo Sustauskiu ir i juos panasiu- kol pagaliau atsikvosejo rinkejai,o tuo paciu laimejo tai,kad miestas keliasi is pelenu,kad jis tvarkomas,puosiamas,kad gereja ir grazeja gyvenimas jame.ACIU miesto tarybai ir merijai,o labiausiai Merui uz reikluma ir minties platuma bei nora atgaivinti Kauna.

Kaunas Gryciupio gatves gyventojams

Kaunas Gryciupio gatves gyventojams portretas
o ko nesurengiate mitingo ar kokiu eityniu su plakatais palei savivaldybės pastatą? dabar kitaip visvaldybė nereaguoja, ir net nesiteikia atsakyti- jie mat patys protingiausi ir vykdo tik savo planus ir tokiais terminais, kuriuos ir nusistato...

senjoras

senjoras portretas
eilinis atvejis, kaip savivaldybė nesugeba organizuot darbų- jei tai tik keliu laiptu blokų sutvirtinimo darbai, tai nejaugi reik laukt 2u mėnesius kad tai sutvarkyt? ar ir savo namuose visvaldybės klerkai nesugeba tvarkytis operatyviai?lengviausia pastatei užtvara, užrašei ir žinokitės žmonės, jie patys ten nevaikšto ir jiems nesvarbi ta teritorija ...net juokas neima.. bet manau atsiras kaip visada samdytu komentatorriu, kurie parašys- o prie konservatoriu ar geriau buvo?cha cha..
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių