Lampėdžiuose atidaromas „Gera dovana“ nuotykių parkas

Šeštadienį kauniečių pamėgtame pušyne prie Lampėdžių ežero bendrovė „UNO Parks“ atidaro „Gera dovana" nuotykių parką. Tai pirmasis tokio pobūdžio objektas laikinojoje sostinėje, kuriame aktyviai laisvalaikį galės leisti suaugusieji ir vaikai.

Parke įrengtos penkios trasos medžiuose, kuriose galima įveikti per 100 įvairių rungčių, viena pramogų – laisvo kritimo jausmą leidžiančios patirti supynės „Drambliaskrydis“.

„Tai bus vieta, kurioje šeimos ir draugai galės aktyviai leisti laiką kartu ir patirti labai gerų emocijų. Kaune vis dar trūksta tokių pramogų, todėl neabejojame nuotykių parko sėkme šiame mieste“, – sakė laisvalaikio ir dovanų čekių rinkoje lyderiaujančios bendrovės „Gera dovana“ komercijos direktorius Vytautas Kernagis.

„Gera dovana" nuotykių parkas – jau trečias bendrovės „UNO Parks“ valdomas nuotykių parkas Lietuvoje, į jį buvo investuota per 0,5 mln. litų. Atidariusi naujus nuotykių parkus Kaune ir Šiauliuose, bendrovė valdys didžiausią nuotykių parkų tinklą Baltijos šalyse.

„UNO Parks“ direktorius Marijus Krasnickas, tikina, kad naujasis nuotykių parkas laikinojoje sostinėje savo apimtimi prilygs didžiausiems šalyje Vilniaus ir Druskininkų nuotykių parkams, todėl kauniečiai, ieškantys tokio pobūdžio aktyvių pramogų, nebeturės vykti į kitus miestus.

Parko valdytojai žada, kad gegužės 11-ąją, parko atidarymo dieną, Kauno Lampėdžių paplūdimys taps indėnų stovyklaviete, jai vadovaus gerai žinomas indėnų kultūros mylėtojas Donatas Dubauskas. Atidarymo šventėje medžiuose su žurnalistais rungsis scenos žvaigždės, o šeimų turnyras kvies varžytis visus norinčiuosius. Mažieji parko lankytojai galės užsiimti teminėse dirbtuvėlėse: patys gamintis indėniškus suvenyrus, semtis išgyvenimo gamtoje patirties ir skanauti vietoje kepamų blynų. Atidarymo šventės pradžia – 12 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mėgstu laipiot

Mėgstu laipiot portretas
Gerai, nebereiks važinėt į Lokės pėdą ir panašias vietas, valio!

luka

luka portretas
Mes tai važinėjam į kazlų rūdą į virvių parką. Bet įtariu čia bus užkimšta žmonių, o ten švarus oras, žmonių mažai. Kažin kokia čia kaina?

PlaukimasJachta.lt

PlaukimasJachta.lt portretas
kažin kaip valdininkai leido ir kiek reikėjo apeiti gyventoju , kad gauti sutikimą ? bet šaunuoliai , per 8 mėn padarė.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių