Kuistukų fėja arba kaunietė, didžiausią pomėgį pavertusi darbu: mada mane lydėjo visą gyvenimą

Puikiai atrodyti galima dėvint ir ne naujus drabužius – būtent tuo įsitikinusi kaunietė Augustė Barbora, socialiniuose tinkluose geriau žinoma „Kuistukų fėjos“ slapyvardžiu. Tvarų gyvenimo būdą propaguojanti jauna moteris kaip niekas kitas geba dėvėtų drabužių parduotuvėse atrasti įspūdingus, akį traukiančius ar net visame pasaulyje žinomų kūrėjų kurtus gaminius. 

Augustės Barboros darbo vietoje galima išvysti daugybę ryškių, spalvingų ir madingų, kadaise įvairiose šalies dėvėtų drabužių parduotuvių lentynose gulėjusių rūbų bei aksesuarų. Dabar juos galima įsigyti jau pas pačią kaunietę. 

Nuo mažens mada besidominti „Kuistukų fėja“ apie nuosavą verslą svajojo jau seniai, tik anksčiau nežinojo, ko norėtų imtis. Televizijos žiūrovams jauna moteris papasakos apie savo kelią iki dabartinio gyvenimo etapo. Ne taip seniai kaunietė keitė vieną darbą po kito ir dėl to nesijautė gerai. O kuomet dėl etatų mažinimo teko palikti paskutinę darbovietę, Augustė Barbora suprato, kad reikia imtis pokyčių. Galiausiai ji ryžosi didžiausią pomėgį paversti pagrindiniu pajamų šaltiniu – įkūrė drabužių „iš antrų rankų“ verslą.

TV3 nuotr. 

„Mada mane lydėjo visą gyvenimą. Besimokydama mokykloje netgi galvojau apie dizaino studijas. Tuomet norėdavau rengtis stilingai, įdomiai, tačiau neturėjau tam pakankamai pinigų, o jų prašyti iš tėvų nesinorėjo. Pradėjusi vaikščioti po dėvėtų drabužių parduotuves pamačiau, kokia ten didžiulė pasiūla. Ėmiau iš ten pirkti drabužius, mainytis su draugėmis ir perpardavinėti kitiems“, – apie savo verslo užuomazgas pasakojo Augustė Barbora.

Moteris pasidalino mintimis apie verslo pradžioje kausčiusias didžiausias baimes, atsiradusius iššūkius bei atskleidė, kaip su visu tuo pavyko susidoroti. „Kuistukų fėja“ taip pat papasakojo apie tipinę savo dieną ir įvardino, kokią gausybę skirtingų darbų jai nuolat tenka atlikti.

Neretai dėvėtus drabužius gaubia įvairūs mitai, tačiau beveik visus juos Augustė Barbora gali argumentuotai paneigti. Ar tikrai dėvėti drabužiai yra nemadingi ir nehigieniški? Ar visada tinkamo rūbo paieškos užima daugybę laiko? Kokių dar absurdiškų ir netgi juokingų teorijų apie rūbus „iš antrų rankų“ žmonės prisigalvoja?

Kaunietė pasidalino ir savo drabužių paieškos strategija – papasakojo, į ką vos įėjusi į parduotuvę pirmiausiai atkreipia dėmesį arba kodėl drabužių paieškos priklauso ir nuo žmogaus nuotaikos.

Augustė Barbora pažėrė ir krūvą kitų vertingų patarimų, kurių laikydamiesi dėvėtų drabužių parduotuvių lentynose tikrai surasite vertingų „perliukų“. Pačiai kaunietei tai sekasi puikiai. Pavyzdžiui, visai neseniai ji atrado su princese Diana susijusią palaidinę. Kuomet tai išaiškėjo, drabužio kaina kaipmat šovė į viršų!

Apie tai, kokio visame pasaulyje garsaus serialo atstovas iš „Kuistukų fėjos“ įsigijo švarką – laidoje „Tylūs geradariai“ – šeštadienį, 9.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

skudurine once

skudurine once portretas
vistiek gaunasi kad kupi/prodai spekuliante

Monikyte

Monikyte portretas
Tvarumo feja :)

taip ir užkrečia virusu

taip ir užkrečia virusu portretas
taigi labai nehigieniška kuisti po nešvarius, nešiotus skudurus
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių