Laisvės alėjoje keičiami šviesoforai, nors už kelių mėnesių jos laukia rekonstrukcija. Ar tai nėra lėšų švaistymas?
Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo pavaduotojas Gintautas Degutis teigė, kad bus pastatyti aštuoni nauji šviesoforai. “Senieji nusidėvėję“, – aiškino G.Degutis.
Laisvės al. šviesoforai stovi dviejose sankryžose: sankirtose su Maironio ir A.Mickevičiaus gatvėmis. Kiekvienoje – po keturis.
“Darbų kaina – nedidelė. Keičiami tik stulpai ir šviesoforų galvos”, – kalbėjo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus atstovas. Anot jo, vienai sankryžai sutvarkyti bus išleista ne daugiau 10 tūkst. litų.
O kaip dėl rekonstrukcijos? Jos metu vėl bus keičiami šviesoforai?
„Nežinau, kaip yra numatyta projekte“, – sutriko G.Degutis. Tačiau patikino, kad pirmasis Laisvės alėjos tvarkymo etapas šviesoforų nepasieks. Darbai vyks nuo Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios iki A.Mickevičiaus gatvės. Bus atnaujinama danga bei keičiamos komunikacijos.
Visas Laisvės alėjos rekonstrukcijos projektas turėtų būti įvykdytas per tris ar keturis etapus. Kada planuojamas antras etapas – neaišku. Tai priklausys nuo finansinių galimybių.
Naujausi komentarai