Kauno taryba balsuos dėl iniciatyvos statyti paminklą A. M. Brazauskui

  • Teksto dydis:

Antradienį Kauno miesto savivaldybės taryba balsuos dėl iniciatyvos statyti paminklą buvusiam prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui.

„Antradienio posėdyje vienas iš svarstomų klausimų bus būtent apie šios iniciatyvos įgyvendinimą. Tarybos nariams pritarus, siūloma idėja pereis į kitą stadiją – bus rengiamas konkursas“, – Eltai perduotame komentare teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Jokių vienasmeniškų sprendimų čia nėra ir nebus – tarsimės su kauniečiais, lauksime menininkų kūrybiškų minčių, kur ir kaip galėtų būti įamžintas prezidento A. M. Brazausko atminimas Kaune“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad praėjusią savaitę V. Matijošaitis pranešė apie iniciatyvą statyti paminklą A. M. Brazauskui istorinės Prezidentūros kiemelyje.

Šis Kauno mero siūlymas spėjo sulaukti kritikos – kultūros ministras Simonas Kairys teigė kategoriškai nesutinkantis su V. Matijošaičio užmojais. Ministro teigimu, idėja yra bloga vietos prasme.

Skeptiškai apie mero siūlymą pasisakė ir premjerė Ingrida Šimonytė bei Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Tuo metu prezidentas Gitanas Nausėda tikino, kad prieš įamžinant tokias politines asmenybes reikia turėti aiškią strategiją, o tai, anot jo, turėtų įvertinti ne politikai, bet istorikai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Čia potekstė aiški

Čia potekstė aiški portretas
statysime paminklą Mat jo šaičiui.

dainava

dainava portretas
ispurtusio ambalo vieta istorijos siukslynuose, kartu su kitais komuniagomis, vagimis ir kolaborantais. beveik neabejotinai ten kazkada bus ir dabartinis kauno kniazius, bet iki tol dar turi buti isaiskintos visos jo aferos ir rysiai su ruskynu.

Taip

Taip portretas
Kol nenuvirs draugystės viešbutis, tol brazauskui paminklas garantuotas. Tik nevispročiai stato paminklus nusikaltėliams ir didžiuojasi.
VISI KOMENTARAI 46

Galerijos

Daugiau straipsnių