Kauno policijoje darbus pradeda širdis tirpdantys pareigūnai

  • Teksto dydis:

Kauno policija skelbia, kad prie komandos prisijungė du nauji keturkojai pareigūnai – Marvel ir Ezo. Pūkuotieji pareigūnai iš karto pradėjo tirpdyti internautų širdis.

Du šuniukai pradeda tarnybą Kauno policijoje. Dabar seks įvairūs mokymai, darbas su juos prižiūrinčiais kinologais tam, kad keturkojai draugai galėtų tinkamai atlikti savo pareigas, surasti žmones ar daiktus, padėti sučiupti nusikaltėlius.

Kauno policijos atstovai socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo ir naujų pareigūnų Marvel ir Ezo nuotraukomis. Jos iš karto sužavėjo ir pakerėjo internautus.

„Kokie mieli! Net net kietaširdžiams nusikaltėliams širdys turėtų atsileisti“, – komentavo Dimitrijus.

Visi mažiesiems keturkojams pareigūnams linkti gerų darbų, įdomių akimirkų su jų šeimininkais kinologais ir, žinoma, kad šie nepamirštų šuniukų apdovanoti už sėkmingai įvykdytas tarnybines užduotis.NAUJAUSI KOMENTARAI

zigmas

zigmas portretas
Na tik neveskite ten kur viešpatauja Pakso komandos patikėtiniais Komskiai

Ir man gražu

Ir man gražu portretas
Mielas ir MRU senas buldogas personalo skyriuje kur platina narkotikus prokurorų ir buvusių ministerijų šulų vaikams štai jau nuo 1980 m ir vardu Dalė. Greitai išeis užtarnautą poilsio ir jos vietą užims jos sūnus Pismantas.

Tautos išmintis

Tautos išmintis portretas
Geriau šuo draugas negu draugas šuo.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių