Kauno pareigūnai dar kartą primena: kaip ir kada bus ribojamas įvažiavimas į miestą

 • Teksto dydis:

Nuo šiandien visoje šalyje įsigalioja griežtesnis karantinas, tad jau nuo šio savaitgalio bus ribojamas judėjimas tarp savivaldybių. Skelbiama, kad trylikoje vietų, pro kurias galima patekti į Kauno miestą, keliai bus užtverti fizinėmis priemonėmis, kitur – budės policijos pareigūnai ir reguliuos atvykstančiųjų srautus.

Kaip praneša Kauno policija, nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val., nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val. bei nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. bus kontroliuojamas judėjimas Kauno apskrityje įrengiant postus prie įvažiavimų į savivaldų centrus – Kauną, Kaišiadoris, Kėdainius ir Jonavą. Kauno rajonas – žiedinė savivaldybė, todėl joje, kaip ir kitose kitų rajoninių savivaldybių vietose, numatytos mobilios pareigūnų pajėgos, kurios gyventojų teirausis apie kelionės maršrutus.

Nors sustiprintos patikros vyks numatytomis dienomis, tačiau viešos ir neviešos priemonės bus vykdomos bei mobilios pajėgos dirbs visoje Kauno apskrityje, visomis dienomis ir valandomis, todėl gyventojai neturėtų nustebti stabdomi ir prašomi pateikti dokumentus, pagrindžiančius kelionės tikslą.

Kartu Vyriausybės nurodymų įgyvendinimo užtikrinimą visomis dienomis policijos pareigūnams padės kolegos iš Karo policijos, Šaulių sąjungos. Kartu su savivaldų vadovais Kauno apskrities policijos pareigūnai toliau organizuoja sklandų darbą ateinančiomis savaitėmis bei jam reikalingą infrastruktūrą. Dar po pavasaryje vykusio miestų blokavimo Kauno miesto savivaldybės atstovai kartu su pareigūnais vyko į konkrečias vietas, jas įsivertino ir iš anksto ruošėsi, dėliojo techninius resursus tokiems atvejams, jeigu vėl reikėtų uždaryti visus įvažiavimus iš/į miestą.

„Eismo ribojimai ties įvažomis į Kauno miestą bus įrengti nuo šio penktadienio ryto. Juos atlaisvinti planuojama sausio 4-ąją. Iš viso aplink Kauną fizinėmis priemonėmis numatyta blokuoti trylika kelio atkarpų, o dar daugiau nei keliose dešimtyse vietų pravažiavimus kontroliuos policijos pareigūnai. Visus veiksmus derinamės su Kauno policija, atsižvelgdami į pavasario patirtį, kai teko imtis analogiškų priemonių per Velykas“, – teigia Kauno savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Gyventojams, kurie, visgi, privalės važiuoti į kitą savivaldybę, rekomenduojama turėti išimtį įrodančius dokumentus (t. y. darbo pažymėjimą, Registrų centro išrašą ar kitus dokumentus), kurie galės būti pateikiami tiek popieriniai, tiek ir skaitmeniniu formatu.

Kylant klausimams, galima skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro, savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro.

Kauno policijos nuotr.

Pareigūnai gyventojų prašo suprasti situacijos rimtumą, elgtis atsakingai ir šias šventes, šiuos ilguosius savaitgalius pasilikti namuose, stengtis nevykti iš jų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kawenskas

Kawenskas portretas
Svarbiause valdančiuosius susekti ką jie veikę ar tikrai pagal įstatymus gyvena? O mentai tai ką = šunims komanda gavo ir puola. LT yra maža grupelė tai seimas ir yra valstybė tai liaudis...

EP

EP portretas
Skambinu nuo vakar nurodytu tel. Nr. 8 700 6000, net nejungia. Tai kokiu būdu prisiskambinti, nes yra klausimų, į kuriuos norėtųsi gauti atsakymą.

Joris

Joris portretas
Visus pririšti prie grandinės,nes kitaip nesulaikysite.Čia gi kaunas.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių