Kauno apskrities policija aktyviau bendradarbiaus su vietos savivaldybėmis

Aktyvi komunikacija, bendradarbiavimas su vietos savivalda ir bendruomenėmis – tokį darbo stilių pasirinko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) laikinai viršininko pareigas einantis Elanas Jablonskas.

Trečiadienį jis drauge su apskrities VPK viršininko pavaduotoju Dariumi Pliavga ir Kauno rajono policijos komisariato viršininku Aleksejumi Chraminu lankėsi Kauno rajono savivaldybėje, kur aptarė galimybes pasirašyti naują bendradarbiavimo sutartį.

Susitikime kalbėta apie tai, kad Kauno rajonas sparčiai auga, todėl daugėja iššūkių ir policijai. Problemų kelia itin išaugę transporto srautai, netrūksta neblaivių vairuotojų, greičio mėgėjų.

Saugumas yra prioritetinė sritis, o geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu – policija, savivaldybė ir gyventojai.

„Saugumas yra prioritetinė sritis, o geriausių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami kartu – policija, savivaldybė ir gyventojai“, – pabrėžė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

E. Jablonskas pastebėjo, kad policija tampa modernesnė, todėl svarbu įsigyti reikiamų priemonių, atnaujinti automobilių parką. Kiti prioritetai – žmogiškieji ištekliai ir gera komunikacija.

V. Makūnas taip pat pritarė, kad bendravimas ir bendradarbiavimas yra svarbūs keliai į sėkmę.

„Džiaugiuosi, kad efektyviai panaudojamos programos „Saugus Kauno rajonas“ lėšos. Jau daug metų iš savivaldybės biudžeto finansuojama programa „Saugi mokykla“, gražia tradicija tapo konkursas „Saugiausia seniūnija“, – kalbėjo meras apie tęstinius bendrus su policija darbus.

V. Makūnas pažymėjo, kad daugiau saugumo vienišiems Kauno rajono senjorams suteikė savivaldybės ir policijos įgyvendinta saugumo pultelių akcija.

Atkreiptas dėmesys ir į tai, kad dėl gyventojų saugumo Kauno rajono savivaldybė apšviečia gatves visą naktį, o kitąmet numatyta modernizuoti apšvietimą visose 25-iose rajono seniūnijose.

Savivaldybės atstovai pažymi, kad dar viena saugumą didinanti priemonė – vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas probleminėse vietose. „Kameros padeda greitai išsiaiškinti nusikaltimą, tačiau svarbu, kad jos būtų integruotos į bendrą policijos stebėjimo sistemą“, – sakė vicemeras.

V. Makūnas patikino, kad šiam tikslui būtų ieškoma finansinių resursų, o budėtojais galėtų padirbėti ir Lietuvos policijos mokyklos kursantai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Byngooo

Byngooo portretas
Joris kalė 100% įvartį Valierkai !

Internetinis darbas namuose

Internetinis darbas namuose portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinnigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėnesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ......................>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

Joris

Joris portretas
Meras zonduoja situaciją kaip būtų galima panaikinti spec.liūdytojo statusą ....
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių