Kaunietė: po pardavėjos klaidos vietoje atsiprašymų buvau apšaukta – sakė, kad man blogai baigsis

Kaunietės apsilankymas parduotuvėje baigėsi nemaloniu incidentu. Moteris pastebėjo, kad susimokėjo už brangesnę prekę, nei buvo išsirinkusi. Pinigus atgauti pavyko, bet buvo apšaukta.

„Noriu visus pirkėjus perspėti būti labai atidiems, kokias kainas parduotuvės „Iki“ esančios Savanorių pr. 214A įmuša kasininkės. Štai kas atsitiko su manimi. Nemanau, kad aš buvau viena tą ar kitas dienas. Ypatingai perspėju tuos pirkėjus, kurie perka ne vieną prekę, o daugiau“, – patarė kaunietė.

Ji nurodė, kad „Iki“ parduotuvėje apsipirko kovo 9 d. 18.40 val. (tai matosi ir atsiųstoje prekių pirkimo sąskaitoje).

„Neplanavau daug kažko pirkti, bet dėl prekių akcijų prisiperki daugiau negu planuoji. Pamačius, kad obuoliams „Jonaprice“ yra akcija, kuri nuo 0,99 ct sumažinta iki 0,59 ct pirkau jų 1,522 kg. Sumokėjau už visas prekes (sąskaitą pridedu). Parėjus namo kaip tyčia pasiėmiau sąskaitą ir pamačiau, kad man priskaičiuota ne tų obuolių kaina. Po kelių minučių grįžau į parduotuvę. Kasoje dirbo ta pati kasininkė (jos pavardė yra sąskaitoje). Manau, ji mane pamačius, suprato, ko grįžau, juk neteisingai priskaičiavo ne tų obuolių kainą. Sąskaitoje matyti, kad priskaičiuota suma už „Šampion“ yra 1,54 euro“, – aiškino pirkėja.

Skaitytojos nuotr.

Moteris teigė, kad dėl šio įvykio žurnalistams nerašytų – juk įvyko žmogiška klaida, jei ne parduotuvės atstovės reakcija.

Nors permokėtus pinigus atgavau, atsiprašymo nesulaukiau ir dar likau apšaukta, kad man blogai baigsis.

„Man grįžus į parduotuvę šalia kasininkės stovėjo kita darbuotoja. Ji pasisakė, kad yra parduotuvės vyriausioji. Ji po mano pareikštų pretenzijų ėmė šaukti, kad aš neturiu teisės fotografuoti kasininkės, kad tokia informacija nurodyta ant paradinių parduotuvės durų. Ir kad jei aš kam nors skųsiuosi, aš pati turėsiu didelių nemalonumų. Nors permokėtus pinigus atgavau, atsiprašymo nesulaukiau ir dar likau apšaukta, kad man blogai baigsis, kad nėr ko čia man skųstis, nes parduotuvėje dirba tik viena kasininkė, kad kasininkė nėra kalta dėl mažo parduotuvės kasininkų skaičiaus. Bet juk tai nereiškia, kad ji turi teisę apgaudinėti pirkėjus. Nepaklausiau tos parduotuvės vyresniosios darbuotojos pavardės, bet ji buvo grubi“, – guodėsi kaunietė.

Skaitytojos nuotr.

„IKI Lietuva“ Komunikacijos vadovė Vaida Budrienė portalui kauno.diena.lt apgailestavo dėl situacijos.

„Labai atsiprašome klientės už šią situaciją. Kalbėsimės su parduotuvės personalu apie klientų aptarnavimo standartus, dar kartą priminsime kaip svarbu laikytis atidumo, skenuojant prekes. Galiu patikinti, kad dirbame skaidriai ir siekiame mūsų pirkėjams suteikti kuo geresnę apsipirkimo patirtį. Dar kartą atsiprašome“, – komentavo V. Budrienė.


Šiame straipsnyje: ikiparduotuvėelgesysaptarnavimasšokiruota pirkėjaskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė portretas
Jau pard. Iki pagarsėjusios.geriau vengti nei paskui aiškintis net neatsiprašo

Artas

Artas portretas
Nesvarbu ar pirkejas pavarges... Gal pardaveja labiau pavargus. Pirkejas nutaiso kiaules mina ir tada galvoja kad jam viskas galima...

Anonimas

Anonimas portretas
As jau kuri laika neinu i IKI parduotuve, esancia Baltijos gt. Kaune, nes viena kaina vitrinoje, kita ismusa. Idomiausia, kad mesos skyriuje, kur sveriama produkcija,pardavejai imusus koda, meta didesne kaina, negu yra etiketeje, o pardaveja skescioja rankomis. Cia kazkoks jumoras ar kaip. Issiaiskinti niekada nepavyko. Nera jokio atsakingo asmens. Toks sukciavimas ir sv.vaisiu skyriuose ir kt.
VISI KOMENTARAI 126

Galerijos

Daugiau straipsnių