Kaunietė: vyrą iš Klinikų išvarė, o jis nualpo autobusų stotelėje

Skaitytoja Elena Saldukienė tikina, kad Kauno klinikose su jos sergančiu vyru buvo pasielgta nežmoniškai. 

Ėjo pasiramstydamas į sienas

E. Saldukienė portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad praėjusio ketvirtadienio vakarą jos vyras Juozas Saldukas pasijuto itin blogai. 68-erių vyro kraujo spaudimas sumažėjo tiek, kad jis vos galėjo paeiti. Cukriniu diabetu sergančiam vyrui šeima iškvietė greitosios medicinos pagalbą – jam buvo sulašinta lašelinė, tačiau J. Saldukas vistiek jautė silpnumą. Anot pašnekovės, vyras buvo skubiai išvežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas.

Čia buvo atlikti tyrimai ir nustatytas kraujavimas iš virškinamojo trakto – vyrui atsivėrė opa skrandyje. Ligonis buvo paguldytas į ligoninę, jam paskirtas gydymas. 

„Jau pirmadienio rytą Gastroenterologijos klinikos personalas nusprendė nutraukti gydymą ir vyrą išrašyti namo. Vyras skundėsi bloga savijauta, galvos svaigimu, silpnumu. Neatsižvelgiant į ligonio būseną ir skundus, jo primygtinai buvo prašoma palikti gydymo įstaigą, grasinama iškviesti apsaugą ir policiją. Nors vyras sakė, kad nepaeina ir iki autobusų stotelės nenueis, jį išvijo“, – portalui pasakojo sunerimusi žmona.

Anot jos, J. Saldukas yra silpnos sveikatos: serga cukriniu diabetu, yra patyręs širdies operaciją, du infarktus, insultą, vartoja daug vaistų.  

Vyras skundėsi bloga savijauta, galvos svaigimu, silpnumu. Neatsižvelgiant į ligonio būseną ir skundus, jo primygtinai buvo prašoma palikti gydymo įstaigą, grasinama iškviesti apsaugą ir policiją.

„Pirmadienio popietę vyras pasiramstydamas į sienas ėjo link autobuso stotelės, tačiau jam kelis kartus teko prisėsti ant suoliukų. Padedant praeiviams jis nuėjo iki autobusų stotelės ir čia nualpo. Praeiviams iškvietus greitąją medicinos pagalbą, ligonis apie 14 val. nuvežtas į Skubios pagalbos skyrių. Čia buvo nustatyta, kad kraujavimas iš skrandžio nebuvo sustabdytas, o hemoglobino kiekis kraujyje yra labai žemas. Vyras apie 22 valandą vakaro vėl buvo paguldytas į tą pačią Gastroenterologijos kliniką“, – sakė žmona.

Padalinio vadovams pavedė išnagrinėti situaciją

Kauno klinikų atstovai tikino, kad apie šią nemalonią situaciją jie sužinojo iš žiniasklaidos. „Kauno klinikos visus pacientų skundus dėl paslaugų kokybės vertina labai atidžiai, todėl padalinio vadovams pavesta išnagrinėti šią situaciją, aptarti su paslaugas teikusiais darbuotojais ir savo išvadas pateikti administracijai. Iš anksto atsiprašome, jeigu paaiškės, kad darbuotojų elgesys buvo nemandagus ar netinkamas“, – portalui kauno.diena.lt teigė Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė Eglė Audickaitė.

Gydymo įstaigos atstovai priminė, kad Kauno klinikos yra tretinio lygio gydymo įstaiga, kurioje yra gydomi pačių sudėtingiausių sveikatos būklių pacientai. „Dedame visas pastangas, jog kiekvienas čia besikreipiantis pacientas gautų gydymą laiku ir kokybiškai. Suprantame, kad komunikacija tarp gydytojo ir paciento turi būti efektyvi, nes tik taip galima pasiekti geriausių gydymo rezultatų, todėl visuomet kviečiame aktyviai bendradarbiauti su skyriaus personalu“, – pastebi E. Audickaitė.


Šiame straipsnyje: Kauno klinikosnualpoJuozas Saldukasskaitytojo naujienanetinkamas gydymasmedikaigydymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

www

www portretas
Per nepriklausomybės laikotarpį kai viską sudėliojo į pinigus,tai visų ligoninių adminstracija ne tiek gydymu kiek pinigų skaičiavimu užsiima Atvykus į ligoninę visi nepatenkinti,tai klausimas negi žmonės savo malonumui ar nemokamai nakvynei vyksta į ligoninę ir pas gydytojus. Ir tas kuo skubesnis ligonio išrašymas,baimė kad ligoninėje nebūtų truputį sveikesnis ligonis,nors jau ir taip aišku ,kad iš ligoninės visai sveikas niekas neišeina. Keista ,kad sveikatos ministrai tai mato ir ignoruoja,tegu pinigus leidžia ne tvoroms ,o ligoniams ir gydytojams

Anonimas

Anonimas portretas
Kas yra,Klinikos garsina save ne iš gerosios pusės?Skubios pagalbos skyrius laikosi ant rezidentų pečių,o jie dar tokie silpni...nesugeba nustatyti diagnozes,o iškvietus specialistą iš skyriaus,jis ligonio neapziūri,tik kortelėje padaro įrašą.Žmonės geriau renkasi 2-ją kauno klinikinę ligoninę,ten vaizdas ir požiūris į ligonį žmoniškesnis.Taigi Klinikų medikai,laikas susiimti,ir nežeminti savo vardo.

skinam vaisius

skinam vaisius portretas
ar čia tas pats senjoras, kuris prieš 30 metų stovėjo Baltijos kelyje ir gynė parlamentą, kovodamas už Lietuvos nepriklausomybę?
VISI KOMENTARAI 58
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių