Kauniečius papiktino pareigūnų vairavimo stilius: jiems KET negalioja?

 • Teksto dydis:

Socialiniuose tinkluose sklando vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip penktadienio vakarą policijos pareigūnai pažeidžia Kelių eismo taisykles. Vaizdo įrašą užfiksavę kauniečiai tikino, kad pareigūnų automobilis nesustojo prie „Stop“ ženklo. Kiti įžvelgė ir kitų galimų pažeidimų.

„Ponams pareigūnams taisyklės nealioja. Negali taip pareigūnai elgtis ir savęs aukštinti, esą jiems taisyklės negalioja. Policija visus baudžia, jei padaro nusižengimą, o jiems neva galima. Suprasčiau, jei važiuotų į iškvietimą, būtų įjungti švyturėliai, bet dabar prie „Stop“ ženklo jie nesustojo ir tiesiog pravažiavo“, – portalui apie įvykį pranešė Lukas.

Kaunietis nurodė, kad galimas pareigūnų pažeidimas užfiksuotas penktadienį Pramonės prospekte, netoli greito maisto restorano „McDonalds“. Įkėlus vaizdo medžiagą į socialinius tinklus, pasipylė komentarai bei vertinimai, kad pareigūnai visgi turėtų visuomenei rodyti tinkamą pavyzdį.

„Jiems nusišvilpt ant taisyklių. Jie patys sau valdžia, todėl kaip nori, taip važiuoja“, – piktinosi vienas internautas.

„Nieko nebus, nes per mažai nufilmuota, sakys, kad buvo sustoję“, – suabejojo dar vienas komentatorius.

Dar vienas vairuotojas teigė esą pareigūnai į aikštelę įvažiavo nerodydami posūkio, iš jos išvažiavo taip pat be jokio posūkio signalo.

„Panašu į chuliganišką vairavimą“, – pridūrė kitas užvirusios diskusijos dalyvis.

„KET galioja visiems, taip pat – ir pareigūnams. Išimtis būtų, jei yra tarnybinis būtinumas bei pareigūnai įsijungę švyturėlius“ – komentuodamas situaciją nurodė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

 


Šiame straipsnyje: Policijos pareigūnaikelių eismo taisyklėspramonės prospektasvairavimasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Visai teisingai!!!!Aiškiai jiems taisyklės negalioja.Dar pridėsiu.Viešąjį transportą patys policijos pareigūnai neišleidžia prioritetine tvarka išvažiuoti iš stotelių.Mauna irgi be jokių švyturėlių,važiuodami įprastine tvarka.Tai ko norėti iš eilinių vairuotojų?Jie iš viso neturi teisės tikrinti KET pažeidėjų.Pačius juos reikia "išrūšiuoti" ir pasiųsti mokytis kelių eismo taisyklių.Ar yra kas juos kontroliuoja?Ar už jų tik dangus?

Dominykas

Dominykas portretas
Ne, negalioja.

Ne vietinis

Ne vietinis portretas
Kodėl straipsnio autorius nepamini, kad tai ne netoli MC donalds aikštelės, o pačioje aikštelėje šis ženklas, kurį ignoruoja kas antras, kodėl apie juos niekas nerašo? Ne kiekvienas sustoja prie šio ženklo, labiau jis simbolinis, nes nuosavybės ribose yra. Kodėl klinikose yra ženklas ir stovėti draudžiama ir įvažiuoti prie priėjimo bet niekas nepaiso, kiekvieną reiktų bausti ir ką, vargšai apsauginiai kurie turi lakstyti. O jai vairavimo kultūra Kaune tai neduok Dieve. Moterys niekad neatsikalba, kad net kelyje reikia kalbėti sudarant avarines situacijas, nepaiso net kai jas fotkini, kol ko neužmuš. Per dūmus net nematai kokia priekyje mašina važiuoja, kaip diskotekoje dūmai, nuodija praeivius, be šviesų ir su keliom nedegančiom lempom. Taigi gali vardinti ir vardinti tas problemas ir ką. Gal pasimokome kultrūs kad visiems ūtų gerai.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių