Kauniečius nustebino perkastas Radvilėnų plentas: neseniai to nebuvo

  • Teksto dydis:

Nors oficialiai Radvilėnų plentas dar remontuojamas, dalis kauniečių juo naudojosi nedarbo metu, kuomet darbininkai jau nedirba ir galima saugiai eiti ar važiuoti dviračiu. Tačiau praėjusią savaitę žmones nustebo, kad gatvėje – didelė duobė.

Su vėjeliu skrieti nepavyko

Kauniečių pora portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad vieną pavakarę nusprendė dviračiais išbandyti naują Radvilėnų plento asfaltą, tad nuo Zoologijos sodo pasileido žemyn link Tunelio gatvės, tačiau čia laukė siurprizas.

„Gerai, kad dar šviesu buvo, nes ties laiptais, kurie naujai įrengti ir veda į Ąžuolyną, buvo didelė duobė. Tiesiog perkasta viskas. Atrodė, kad koks tunelis bus daromas, nes duobėje matėsi tarsi kolonos“, – sakė kauniečių pora.

Jie tikino, kad gerokai anksčiau remontuojamu plentu jie ėjo pėsčiomis, tada duobės taip pat nebuvo. Kadangi dalyje gatvės jau paklota nauja asfalto danga, pasidarė keista, kad darbininkams teko vėl kasti duobes.

Skaitytojo nuotr.

„Na mums pasiekti Tunelio gatvės nepavyko ir su vėjeliu visos nuokalnės neįveikėm. Teko apsisukti ir grįžti link zoologijos sodo. Įdomu tai, kad ne mes vieni taip išsidūrėm. Prie tos duobės iš kažkur išlindo kitas dviratininkas, bandęs važiuoti nuo Tunelio gatvės. Vyriškis pro krūmynus kažkur šlaitu prasinešė dviratį ir mums pajuokavo, kad neseniai duobės nebuvo, o pro krūmus brautis – tikrai reikalauja jėgų“, – pridūrė skaitytojai.

Atrodė, kad koks tunelis bus daromas, nes duobėje matėsi tarsi kolonos.

Viskas pagal planą

Kauno miesto savivaldybės atstovai portalui kauno.diena.lt tirtino, kad Radvilėnų plente darbai vyksta pagal projektą. Toje vietoje, apie kurią pranešė kauniečiai, naujai gatvė esą dar nebuvo asfaltuota.

„Jūsų minima atkarpa Radvilėnų plente ant esamos pralaidos nebuvo naujai asfaltuota. Darbai vyksta pagal projektą. Radvilėnų plente atlikti lietaus nuotekų, gatvės apšvietimo, sankasos, drenažo ir gatvės pagrindų įrengimo darbai. Iki rugsėjo planuojama užbaigti asfaltavimo, šaligatvio, atraminių sienų ir pralaidos apsaugojimo įrengimo darbus. Tuo pačiu rugpjūčio pabaigoje planuojama atnaujinti ir eismą“, – komentavo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Skaitytojo nuotr.

Jis pridūrė, kad po remonto darbų Radvilėnų plente bus įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo pasiekti Tunelio gatvę galės ir dviratininkai, mat anksčiau šaligatvio čia nebuvo.


Šiame straipsnyje: Radvilėnų plentasduobėKliūtisskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

to dragai

to dragai portretas
Kur jau ten dragai, vingiuotais keliais. Makaule arba i medi arba i stulpa. Nebent pataikytumet i priespriesine masina, galetumet tada i teisma paduot

Nors tiek

Nors tiek portretas
Nes buna, kad pabaigia darbus, o paskui is naujo knaisioja. Dabar bent neskubejo oficialiai uzbaigt :)

pamiršo

pamiršo portretas
pamiršo vamzdį padėt
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių