Kauniečiai apie atnaujintą eismą Pilies žiede: tragedija!

 • Teksto dydis:

Vasaros pradžioje prasidėjęs intensyvus vadinamojo Kauno pilies žiedo ir jo prieigų kapitalinis remontas sparčiai artėja pabaigos link. Antradienio vakarą Pilies žiedu ir P. Vileišio tiltu atnaujintas eismas, o rugsėjo 1-ąją čia vairuotojus pasitiko dar nematyti iššūkiai.

Ankstų trečiadienio rytą portalą kauno.diena.lt pasiekė kauniečių pranešimai, kad atnaujinus eismą Pilies žiedu, važiuojant kryptimi nuo Vilijampolės link miesto centro, pasitinka dar neregėtos spūstys.

„Suprantame, kad Rugsėjo 1-oji, eismas daug intensyvesnis nei įprastai, tačiau to nesitikėjau“, – emocijas liejo į darbą daugiau nei pusvalandį vėlavęs Mykolas.

„Šv. Gertrūdos gatvėje likę tik po vieną pravažiuojamą eismo juostą abejomis kryptimis. Manau, kad didžiulių spūsčių priežastis būtent tai“, – konstatavo būtent šioje vietoje spūstyje strigusi Radeta.

Vilmanto Raupelio nuotr.

„Kaune gyvenu nuo pat gimimo, kone 30 metų nuolat važiuoju į darbą iš Vilijampolės į patį centrą, ir Rugsėjo 1-ųjų daug pasitikau, tačiau tokių spūsčių dar neteko matyti. Tragedija!“ – patirtimi pasidalijo ir Jonas.

Antradienį apie tokį galimą scenarijų įspėjo ir Kauno miesto savivaldybės atstovai. Jie teigė, kad gatvės atkarpoje nuo žiedo iki Laisvės alėjos transporto pralaidumas kol kas sieks tik 50 procentų. Čia darbai užsitęsė dėl didesnės negu planuota archeologinės dalies apimties.

„Raginame vairuotojus įvertinti situaciją ir rugsėjo pradžioje pagal galimybes dar vengti šios arterijos, kol bus visiškai baigti darbai važiuojamojoje dalyje“, – supratingumo prašė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Primename, kad nors eismas atnaujintas pačioje žiedinėje sankryžoje ir P. Vileišio tiltu, tačiau kelininkai dar kiek užtruks Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvėse – čia važiuojamosios dalies darbus planuojama užbaigti per artimiausias kelias savaites. Nuo rugsėjo 1-osios transporto srautus priims ir P. Kalpoko gatvė.

Sugrįžta viešasis transportas

Atidarius pagrindinius objektus, šią savaitę sugrįžta ir įprasti viešojo transporto maršrutai, išskyrus 20-ąjį, kuris nesikeis dėl tebevykstančių darbų Seniavos plente. Per patį kapitalinio remonto įkarštį dalis autobusų ir troleibusų vykdavo kitomis trasomis.

Tačiau Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius įspėja, kad dėl išaugusio automobilių srauto dalis grafikų piko metu gali vėluoti.

Vilmanto Raupelio nuotr.

„Mokslo metų pradžioje eismas miesto gatvėse suintensyvėja – grįžta studentai, tėvai veža vaikus į mokyklas ir darželius. Tikėtina, kad kai kurie vairuotojai vis tiek rinksis galimybę važiuoti tvarkomomis Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvėmis, todėl dalis viešojo transporto piko metu gali atsilikti nuo tvarkaraščio“, – sakė M. Matusevičius.

Daugiau informacijos apie viešojo transporto maršrutų atnaujinimus – internete.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žiedas tai žiedas

Žiedas tai žiedas portretas
Bet kas liko po pertvarkos iš Kęstučio gatvės... Panašu kad gatvė tik viešajam ir stovinčiam transportui.

Gedas

Gedas portretas
Kažkas prisizadejo,kad spės-kur papeikimai,ar premijų nuėmimai?Viskas OK!!!

ALGIS

ALGIS portretas
Pas mus jau įprasta VISKĄ PADARYTI BLOGIAU ,asfaltą paklojo naują , bet eimo sąlygas pablogino , jie žiūri iš drono kad būtų gražu .
VISI KOMENTARAI 93
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių