Kaune buvo sutrikęs traukinių eismas: vieno keleiviai pervežti autobusu

Su portalo kauno.diena.lt redakcija susisiekusi skaitytoja pasakojo, kad jos tėtis traukiniu turėjo grįžti į Kauną. Sėkmingai pasiekęs Palemoną traukinys dėl kažkokios priežasties čia ilgam stabtelėjo. Skaitytojos žiniomis, eismas strigo ne tik į Kauną, bet ir iš jo. 

Moteris nurodė, kad priešpiet neišvažiavo traukinys į Vilnių. Jo keleiviams buvo pasakyta, kad iš pradžių jie bus autobusu nuvežti į Palemoną, o iš ten jau važiuos traukiniu.

Skaitytoja domėjosi, kas nutiko, dėl ko sutriko eismas?

„Lietuvos geležinkeliai“ patvirtino, kad trečiadienį priešpiet būta nesklandumų. Kokių – nedetalizavo.

„Dėl infrastruktūros sutrikimo geležinkelių atkarpoje Palemonas–Kaunas, buvo užlaikyti du traukiniai, vienas Kaune ir vykstantis maršrutu Kaunas–Vilnius, kitas Palemone ir vykstantis maršrutu Vilnius–Kaunas“, – nurodė „Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos partnerė Kotryna Dzikaraitė.

Ji informavo, kad nežinant, kaip greitai pavyks pašalinti trukdžius, keleiviams buvo užsakyti du autobusai.

„Vienu autobusu keleiviai buvo pervežti į Palemoną. Tuo metu kitam autobusui dar neatvykus į Kauną, traukinių eismas minėtoje atkarpoje buvo atnaujintas, todėl antras autobusas buvo atšauktas, o Kaune stovėjęs traukinys galėjo išvykti“, – teigė K. Dzikaraitė.


Šiame straipsnyje: Lietuvos geležinkeliaitraukiniaisutrikęs eismaskeleiviaiPalemonasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

20 amžiaus greitis?

20 amžiaus greitis? portretas
Jau 2022 metai, o traukinys ši Vilniaus Kauną greičiausiai pasiekia berods per valandą dešimt minučių, beveik, kaip prieš karą? Berods geležinkelio infrastruktūrai gerinti išleisti milijonai, bet greitis vis dar užstrigęs 20 amžiuje... Kinijoje traukiniai panašų atstumą nuvažiuoja maždaug per 20 minučių...

:)))

:))) portretas
oi tai daug keleiviu, kacd i autobusa tilpo...

Juozas

Juozas portretas
"Traukinio keleiviams pervežti užsakytas autobusas". Tai panašu, kad traukinys beveik tuščias važiuos. Kartais sustojus prie pervažos tenka matyti, kad iš tiesų Vilniaus- Kauno maršrutu traukiniai važiuoja tušti. Gal LG ponams jau laikas pagalvoti, kaip juos užpildyti? Užuomina- jei dabar vežate 10 keleivių už brangiai, tai gal pabandykite vežti daug keleivių, bet keletą kartų pigiau. Gal pajamos padidėtų ir keleivių atsirastų.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių